SanDisk A1

Asistentka Bixby se na chytré televize podívá už letos, Samsung to oficiálně potvrdil na CES 2018

Když minulý rok Samsung představil svou chytrou asistentku Bixby, netajil se tím, že z ní chce vytvořit skvělou pomocnici do běžného života, která bude dosahovat minimálně kvalit konkurenční Siri od Applu či Alexy od Amazonu. Jihokorejci mají v plánu svou asistentku rozšířit na široké spektrum svých produktů, které se díky ní dokonale propojí a vytvoří ucelený ekosystém podobný podobný tomu od Applu. Doposud jsme však chytrou asistentku potkávali pouze na vlajkových lodích Galaxy S8, S8+ a Note8. To se však v tomto roce změní.

O tom, že bychom se mohli dočkat chytré asistentky Bixby ve smart TV již velmi brzy, jsme vás informovali již několikrát z neoficiálních zdrojů. Před pár dny však potvrdil Samsung svůj záměr oficiálně. Jako první by se měli dočkat Bixby na svých chytrých televizích zákazníci v USA. Tam dorazí umělá asistentka již letos. Další země a ani termíny vypuštění asistentky na další televize však Samsung bohužel neprozradil. Pravděpodobně se jí však dočkají i v samotné Jižní Koreji a Číně.

Uvidíme, jak svižný Samsung s vypouštění Bixby na své chytré televize bude. Jelikož však minimálně s jejími vylepšení nezahálí a snaží se jí co nejrychleji posunout na konkurenceschopnou úroveň, mohli bychom se její podpory dočkat velmi brzy i u nás. Doufejme, že v dohledné době i v češtině.

Samsung TV FB

Zdroj: sammobile

Diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět