Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Samsung začal uvolňovat aktualizaci, která opravuje u Gear S3 chybu s nízkou výdrží baterie

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že se v dlouho očekávané aktualizaci operačního systému pro hodinky Tizen 3.0 objevila krom pár vylepšení i chyba, která zkrátila mnohým uživatelům výdrž jejich hodinech Gear S3 o několik hodin. Podle nejnovějších informací to však vypadá, že začal již Samsung problém řešit.

Poté, co se internetová fóra Samsungu zaplnila stovkami příspěvků od nešťastných uživatelů hodinek, jihokorejský gigant vadnou verzi aktualizace stáhl a dále ji mezi uživatele nedistribuoval. Distribuci ale znovu před pár dny v některých zemích obnovil. Verze, kterou si mohou uživatelé stáhnout, je však již bez chyb a výdrž baterie navrátí zpět do normálu.

Podle uživatelů v Kanadě, kteří si mohli aktualizaci stáhnout jako první, se skutečně problém s baterií upgradem vyřešil a výdrž baterie alespoň po prvních hodinách testu drží o poznání lépe. Stoprocentní jistotu ale budeme mít až po pár dnech, na závěry je totiž zatím příliš brzy. Pokud se však skutečně prokáže, že problém s baterií aktualizace řeší, ne velice pravděpodobné, že ji Samsung začne pomalu uvolňovat i do zbytku světa.

Snad se tedy v našich luzích a hájích dočkáme aktualizace co nejdříve a výdrž našich hodinek navrátíme do normálu. Nepříjemnosti, které nižší výdrž přinesla, byly totiž pro mnoho uživatelů značné a při používání hodinek je do značné míry limitovaly.

gear-S3_FB

Zdroj: sammobile

Diskuze

    Moje hodinky Gear S3 frontier s.c.:R5AJ6067PHJ sa neaktualizuju na Tizen 3.0.0.1, vypisuju chybu “Software sa neda aktualizovat. Vyskytla sa chyba siete alebo servera. Skuste to znova neskor.” a tento stav trva tyzdne a neviem si rady, skusal som faktory reset a rozne postupy z internetu…
    Na oficialnej stranke PODPORA ZAKAZNIKOM mi nevedeli tiez poradit, vraj mam poslat hodinky do servisu, mam ich 4 mesiace 🙁 som VELMI SKLAMANY

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět