Uživatelé smartwatch Gear S3 si po aktualizaci na Tizen 3.0 stěžují na výrazně nižší výdrž baterie

Před pár týdny jsme vás informovali o tom, že se díky aktualizaci softwaru chytrých hodinek Gear S3 a Gear Sport jejich výdrž za určitých podmínek prodlouží až na neuvěřitelných čtyřicet dní. To jsme však ještě netušili, že krom tohoto zajímavého upgradu přinese tato aktualizace uživatelům i jiné a daleko negativnější novinky.

Aktualizace softwaru chytrých hodinek Gear S3 na Tizen 3.0 byla mnohými mnohými uživateli očekávána poměrně dlouhou dobu. Krom hezkých vylepšení, mezi které patří například přepracované uživatelské rozhraní či zlepšení přesnosti měření tepové frekvence, však přinesla i závažnou chybu.

Na zahraničních fórech se stále častěji objevují příspěvky nešťastných uživatelů Gear S3, kteří lamentují nad tím, že se po aktualizaci výdrž jejich hodinek výrazně zhoršila. Bohužel však není v tuto chvíli jasné, o jak velký propad výdrže baterie se jedná a ani to, jak velké procento uživatelů tento problém postih.

Takto Gear S3 vypadají:

Jihokorejský gigant se zatím k celé situaci nevyjádřil. Jelikož se však zprávy upozorňující na chyby v systému objevují poměrně intenzivně, je velmi pravděpodobné, že již jeho programátoři na nápravě usilovně pracují a vypuštění opravné aktualizace lze očekávat v následujících dnech.

Tak či tak je celá situace velmi nepříjemná a potvrzuje fakt, že i přes dlouhé týdny či měsíce testování se občas některé chyby zkrátka neukáží. Snad tedy alespoň Jihokorejci zareagují bleskurychle a aktualizaci vypustí skutečně co nejdříve to bude možné.

Zdroj: sammobile

Diskuze

    Ahoj, dnes jsem zkusil aktualizaci na opravu Tizenu 3 , nabídla se oprava na výdrž baterie. aktualizoval jsem a uvidíme. tak že oprava je ke stažení. Roman

    Reagovat

    Ahoj, dnes jsem zkusil aktualizovat hodinky, nabídka je na opravu Tizenu 3 nese označení: oprava výdrže baterie, mám staženo a aktualizováno, uvidím. Roman.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět