Zavřít reklamu

Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak nastal čas na hledání dárků. Jelikož se náš magazín soustředí především na Samsung, rozhodli jsme vybrat několik zajímavých produktů, které vám pomohou s výběrem vhodného vánočního dárku. A to ať už pro sebe, jakožto pro fanouška Samsungu, nebo své blízké, kteří nějaký produkt od jihokorejského giganta vlastní.

inCharge

inCharge je miniaturní a hlavně levný kabel, který si můžete snadno připnout například na klíče a mít jej tak neustále při sobě. Na jeho jednom konci je zjednodušená verze klasického USB, na konci druhém se pak nachází buďto micro-USB nebo USB-C (prodávají se obě varianty). inCharge koupíte zde.

Samsung EB-PN920UF

Stylová powerbanka od Samsungu, která se svým designem podobá vlajkovým modelům. Powerbanka disponuje kapacitou 5200 mAh, jedním klasickým USB, dále portem mirco-USB, čtveřicí diod pro kontrolu stavu baterie a zapínacím tlačítkem. Její největší výhodou je ale podpora rychlého nabíjení. Samsung EB-PN920UF si můžete koupit zde.

WHOOSH!

WHOOSH! je skvělá vychytávka pro ty, kteří si potrpí na čistotu svých produktů. Jde totiž o speciální čistící sprej spolu s hadříkem, který vyčistí smartphone, tablet nebo počítač od všech otisků, mastnoty, bakterií a jiných nečistot. Sprej neobsahuje alkohol a je 100% přírodní bez toxických nebo jiných nebezpečných látek. Navíc po aplikaci spreje zůstává na zařízení neviditelná vrstva, která jej chrání před nadměrnými otisky. WHOOSH! zakoupíte přímo tady.

Samsung EP-PG950BBEG

Snad nejlepší bezdrátová nabíječka na trhu, která vám díky konvertibilitě poslouží nejenom jako podložka, ale i jako stojánek. Navíc je luxusně zpracovaná, a tak vám neudělá ostudu ani na vašem pracovním stole. Velkou výhodou je i podpora rychlého bezdrátového nabíjení. Nabíječka je vhodná pro všechny vlajkové modely Samsungu z posledních let, konkrétně od Galaxy S6. Bezdrátovou nabíječku Samsung EP-PG950BBEG si můžete koupit zde. Recenzi si přečtete zde.

Samsung Scoop

Malý bezdrátový repráček, který je ideální zejména na cesty. Sám mám se Samsung Scoop osobní zkušenost a hraje více než dobře, má slušnou výdrž baterie a výhodou je, že disponuje i ovládacími prvky pro regulaci hlasitosti a případně pozastavení nebo přeskočení skladby. Samsung Scoop můžete koupit zde.

PanzerGlass

Pokud je obdarovaný nešikovný a smartphone mu často padá, tento dárek je přesně pro něj. Jedná se o prémiové tvrzené sklo, které ochrání displej před nechtěným pádem zařízení. Osobně si myslím, že je mnohem lepší zaplatit pár stovek za tvrzené sklo, než několik tisíc za nový displej. PanzerGlass pro iPhone zakoupíte zde a na recenzi můžete mrknout tady.

Samsung Gear Fit2 Pro

V současné době se Gear Fit2 Pro řadí mezi nejlepší chytré náramky na trhu. Ocení jej především plavci, protože disponuje plaveckou aplikací Speedo, ale vhodný je samozřejmě pro každého uživatele, co chce mít o své pohybové aktivitě přehled. Kromě toho náramek disponuje GPS, podporuje přijímání notifikací, monitoruje spánek a lze skrze něho ovládat i přehrávání hudby. Gear Fit2 Pro si můžete koupit zde.

Samsung DeX

DeX je jedním z těch dárků, kterým jednoznačně uděláte radost. Jak jistě víte, jedná se o dokovací stanici, která umí proměnit Galaxy S8, S8+ a Note8 v desktopový počítač. Stačí vám už jen připojit myš, klávesnici a monitor. DeX koupíte přímo zde.

Galaxy S8 christmas

Dnes nejčtenější

.