Zavřít reklamu

Šílenství okolo Note8 pokračuje. V Jižní Koreji překročily prodeje hranici jednoho milionu prodaných kusů

Nadšení z nového Samsungu Galaxy Note8 v Jižní Koreji stále neopadává. Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že se v domovské zemi Samsungu prodává tento skvělý telefon po tisícovkách kusů denně. Dnes nám tamní prodejci ohlásili další překonaný milník.

Nový Note8 je na pultech obchodů v Jižní Koreji teprve něco málo přes jeden měsíc a už stihl překročit jednomilionovou hranici prodaných kusů. Obrovská vlna zájmu, na které se telefon veze prakticky od svého představení, tak prakticky vůbec neopadá, ba naopak. Enormní zájem podle některých prodejců ještě více narůstá a denní prodej dvaceti tisíc kusů už nikoho moc nepřekvapí.

Vznik nového fenoménu?

Tak obří zájem, jakému se nový Note8 těsí, pravděpodobně neočekával ani samotný Samsung. Jeho loňský model si jen pro představu objednalo v předobjednávkách na 380 000 uživatelů, letošní model pak více než 800 000. Rozdíl v zájmu je tak opravdu markantní a o kvalitě telefonů lecco vypovídá.

Šílenství okolo nákupů Note8 na jihokorejském trhu posílí Samsung v těchto dnech i vypuštěním nové barvy Maple Gold. Zákazníci si totiž mohli doposud vybrat “pouze” z černé, šedé a modré varianty. Zlatá novinka si tak své uživatele určitě najde.

Uvidíme, jak se budou prodeje Note8 dařit i nadále. Na scénu totiž přichází nový silný hráč v podobě iPhonu X, který by mohl v mnoha ohledech Note8 směle konkurovat. Nechme se tedy překvapit, zda zůstanou Jihokorejci věrní své domácí značce či přeběhnou ke konkurenci.

Zdroj: sammobile

Diskuze

  Jsem ráda, že si Samsung utahuje z Applu. Apple není rozhodně jednička. To, co dnes předvádí již android dávno má, včetně rozpoznání tváře při odemknutí obrazovky a zároveň i pořízení fotky toho, kdo by se pokusil do telefonu proniknout. Apple prostě nejdříve něco vymyslí a pak nedostatky opravuje aktualizací. Dávno jsem již přešla na android, jsem fanoušek Samsungu. Apple je přeci jen dost omezený a co se týče aplikací na IOS, nemůže androidu nikdy konkurovat. Vždy si raději koupím kvalitní Samsung za 20.000, než je dát Applu.

  Reagovat

  Já radši vymakanyho nepruchoveho Iphone než korejskej shit?
  Každému co jeho jest?

  Reagovat

  neporuchovej telefon?? si děláš srandu..ve firmě “fasujeme”iphone se32 gb…za rok a půl už mám pátej kus…poslednímu přestalo jít sluchátko..takže o kvalitě téhle značky jsem si mohl udělat obrázek sám..

  Všechen Apple se vyrábí v Číně, z korejských součástek. Mimochodem, jabkáři loni prodali celosvětově něco pře 5 mil. telefonů. Všech. A pouze Note 8 jen v Koreji za měsíc přes mega. To o něčem svědčí.

  No, já mám iPhone 5 už 5 let a jediné co se pokazilo je, že se opotřebovala baterka. Do září měl aktuální iOS a konkurenční Galaxy S3 dostal poslední android v roce 2014. Takhle se můžem hádat do nekonečna, je to o štěstí i o každém člověku, proto je těch firem více než jedna.
  Ta výroba v číně… Schválně tam není napsané made in china, ale assembled in china. To je totiž jako kdybych si složil skříň z IKEA a tvrdil že jsem si ji vyrobil. Součástky jsou z celého světa, z více než poloviny z Koree, ale taky z Číny, Japonska, USA, jižní ameriky,… a samsung to má pravděpodobně stejně. Prostě každý používá to co považuje za nejlepší. No a Korea a Samsung to je specifický trh, jako kdybych řekl že je lepší Toyota než Volkswagen protože prodá v Japonsku 10x více aut a celosvětově taky více. Vyhovuje to více lidem, to je celé.

  Není se co divit, S-Pen posouvá ten telefon o level dál. Apple se snaží kontrovat jen trapárnama v podobě nějakejch smajlíků. S tím můžou jít machrovat do mateřský školky ?? Nebo imbecilním Face ID což je jen z nouze ctnost.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět