Zavřít reklamu

Včerejší premiéra Galaxy Note8 s sebou přinesla spoustu novinek. Kromě samotného telefonu, o kterém si můžete přečíst více informací zde, jsme se dočkali i nového sportovního náramku Gear Fit2 Pro nebo třeba vylepšení pro dokovací stanici DeX. Samsung se ale pochlubil ještě jednou menší novinkou – mírně upravenými brýlemi Gear VR, které jsou šité na míru právě novému phabletu Note8.

Vzhledem k faktu, že „note-osmička“ disponuje vůbec největším displejem (6,3 palců), jaký kdy jihokorejci pro telefon z řady Galaxy Note použili, nevejde se telefon do současných headsetu Gear VR, který jihokorejský gigant představil na začátku letošního roku. Právě proto přichází Gear VR nový, respektive mírně upravený tak, aby se do něho Note8 bezproblémově vešel.

Současná generace Gear VR. Nový bude vypadat stejně, jen bude o malinko větší:

Pokud jste na kratičký okamžik zadoufali v nové funkce, musíme vás zklamat. Nový Gear VR nepřináší žádné novinky, je jen o něco větší, aby do něho Note8 pasoval. Stejně jako u předchozích generací Gear VR, i ta nová, již šestá, je zpětně kompatibilní s Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note 5 a se všemi modely z řady Galaxy S6.

Šestá generace Gear VR vyjde na 129,99 dolarů (cca 2 900 Kč). Předobjednávky by měly odstartovat během dneška, jedná se však o informaci pro Spopjené státy. Prodávat se začne pak stejně, jako Galaxy Note8, tedy 15. září.

Gear VR controller ovladac FB

Dnes nejčtenější

.