• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Samsung vylepšil svou stanici DeX. Naučila se další triky a nově si na ní i plnohodnotně zahrajete hry

  Letos v březnu přišla s telefony řady Galaxy S8  i dokovací stanice Samsung DeX. Jedná se o chytrý stojánek, který z vašeho telefonu dokáže udělat plnohodnotný počítač. Bohužel jen vybrané aplikace jste mohli používat přes celou obrazovku a hry jste museli hrát v okénku velkém jako je váš smartphone.

  Bylo to dáno tím, že první verze DeXu se zaměřovala čistě na práci. Nyní ale s představením nového Galaxy Note 8 došlo i na vylepšení stanice a ta už se her nebojí. Přes celou obrazovku si můžeme vychutnávat téměř všechny aplikace.

  Podívejte se na fotky z konference týkající se DeXu:

  Pro vášnivé hráče mobilních her nabízí telefony od Samsungu aplikaci Game Launcher. Ta sdružuje všechny vámi nainstalované hry a na DeX vám umožňuje je roztáhnout na celý displej. V případě, že je hra na výšku, roztáhne se vertikálně přes celý monitor. Pokud ji lze hrát v landscape módu, vyplní se celý monitor.

  V uživatelském rozhraní došlo k přepracování hlavní nabídky. Z obyčejné a stereotypní nabídky start umístěné v levém dolním rohu, se stalo velké menu přes celou obrazovku, ve kterém se můžete pohybovat do stran.

  Uživatelé také hojně využívali pravé tlačítko myši a to tak společně s vylepšeními přináší více kontextových možností. Vašim novým pracovním centrem se stane aplikace Samsung Focus, která bude sdružovat: poznámky, kalendář, mail a kontakty.

  Dokovací stanice zůstává stále stejná a pokud se rozhodnete zakoupit Note 8, jihokorejci vám ji přibalí jako dárek. Na českém trhu můžete smartphone zakoupit za 26 999Kč. Více informací o telefonu Galaxy Note 8 si můžete přečíst v tomto článku.

  Zdroj: Mobilmania

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články