Fotky jako ze zrcadlovky? Note 8 se pochlubí lepším fotoaparátem, než se očekávalo

Člověk by si myslel, že jsou už veškerá tajemství o chystaném Galaxy Note 8 venku. Přesto však i v posledních dnech před jeho představením vyplouvají informace ohledně jeho výbavy, které jsou více než zajímavé. Před malou chvílí se například objevila zpráva, která tvrdí, že se u nového Note dočkáme daleko lepšího fotoaparátu, než jsme původně očekávali.

Doposud se všeobecně očekávalo, že se v duálním fotoaparátu, který Note 8 přinese jakožto první Samsung, objeví dva 12 MPx objektivy. Podle nejnovějších zpráv se však místo jednoho 12 MP objektivu objeví objektiv 13 MPx. Fotoaparát by měl mít dále kvalitní optickou stabilizaci obrazu a měl by fungovat jako teleobjektiv zajišťující dvojnásobný optický zoom.

Koncept Galaxy Note 8:

Fotky jako ze zrcadlovky

Kvalitu fotoaparátu by pak měl dotvářet opravdu propracovaný software, který by měl nabízet řadu skvělých možností po fotografování. Namátkou můžeme zmínit třeba možnost předvolby pro focení ve špatně osvětleném prostředí či režim portrétu, který můžete znát třeba z nejnovějšího iPhonu 7 Plus.

Pokud se tato technologie osvědčí, dá se předpokládat její použití i u budoucích vlajkových lodí v příštích letech. Samsung by však rád využíval duální fotoaparáty i u telefonů střední třídy, což by určitě velká část klientely přivítala s otevřenou náručí.

Uvidíme, s čím se nakonec Samsung příští středu na oficiálním představení nového Galaxy Note 8 vytasí. Už teď je však jasné, že se bude jednat o opravdu špičkové zařízení, které může lepším fotoaparátem či podobnými vychytávkami už jen vyšperkovat.

Diskuze

    Mobil srovnávat se zrcadlem to už tady jednou bylo. Můžete to srovnávat pokud jste blbec co umí fotit jen na a+ režim. Mobilem fotí lidí co buď jsou pohodlný a tudíž neumí foťák nastavit nebo jim prostě ta neostrost a prepaleny barvy na sestipalcovem displayi staci.

    Reagovat

    Mám smartphone od Sony, přesněji Xperia XZ a fotografie jsou v rámci mobilních telefonů a tabletů naprosto dokonalé a dlouhou dobu budou nepřekonatelné, ale srovnání se zrcadlovkou se stejným rozlišením(23MPx) je to, jako fotit přes duhovou mřížku a lehce zakalenou tabulku skla s amorfní strukturou.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články