• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Samsung Galaxy Note 8 dostane podle nejnovějších informací technologii Force Touch

  Do představení Samsungu Galaxy Note 8 odpočítáváme poslední dny, i přesto se však na světlo světa dostávají nové a nové informace, které by měly odhalit jeho dodatečné detaily. Nejnovější informace z Jižní Koreji například tvrdí, že se u nového phabletu objeví mimo jiné i funkce Force Touch.

  Technologie, kterou můžete znát například z konkurenčních iPhonů pod názvem 3D Touch, by měla uživatelům nového Note 8 poskytnout další rozměr komunikace s telefonem. Ostatně, využitelnost této příjemné vychytávky, která je založena na intenzitě tlaku na displeji, si už delší dobu uvědomují i ostatní výrobci smartphonů a do svých vlajkových lidí ji s různými úpravami a změnami názvu přidávají.

  Jihokorejský gigant představil tuto technologii poprvé až letos u svého Galaxy S8, který se rázem vyšvihl do čela prodejů chytrých telefonů v mnoha zemích světa. Svými prodeji dokonce značně převyšuje i svého loňského kolegu S7, který se za své prodeje též stydět nemusí.

  Koncept Galaxy Note 8:

   

  Skvělá novinka pro řadu Note

  Vraťme se ale k samotnému Note 8. Jeho domovské tlačítko by mělo po vzoru S8 též reagovat na tlak a nabízet v závislosti na úkonech rozmanité možnosti. Při zatlačení na spodní stranu plabletu by pak měl uživatel otevřít skryté menu, které bude obsahovat nejrůznější zkratky pro funkce v telefonu. Podle informací by se mohlo nápadně podobat nabídce Air Command, kterou známe z předchozích verzí Galaxy Note.

  Jestli jsou tyto informace pravdivé, si ověříme nejdříve až při představení telefonu, které se bude konat už 23. srpna v New Yorku. Protože však Samsung s touto funkcí u své vlajkové lodi S8 přišel a protože novému Galaxy Note 8 podle všeho velmi věří, je podpora této technologie velmi pravděpodobná. Nechme se však překvapit.

  Zdroj: theinvestor

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online