Fototest: Galaxy S8+ vs. HTC U11, aneb nejlepší fotomobil současnosti

Na začátku měsíce se do prodeje dostal nový HTC U11, který si od té doby v recenzích vysloužil nesčetně pochval. Slova chvály si ale telefon vysloužil i od odborníků. Například DxOMark označil telefon za nejlepší fotomobil současnosti tím, že mu udělil 90 bodů, čímž se dostal na vrchol žebříčku. Na druhém místě se pak s 89 body drží Google Pixel a za ním jsou s 88 body hned čtyři smartphony, mezi kterými nechybí ani nový Galaxy S8.

A jak si tedy “es-osmička” vede v porovnání s novým U11 v praxi? To se nám rozhodl ukázat YouTuber SuperSaf TV, který oba zmiňované smartphony porovnal ve svém nejnovějším videu. Dozvíme se tak například, jak se liší kvalita zvuku, kvalita i stabilizace obrazu u přední kamery, kvalita nahrávky ze zadního fotoaparátu ve 4K rozlišení, optická stabilizace zadní kamery při natáčení v 1080p, rychlost ostření a nakonec i fotografie za běžného denní, umělého a špatného světla jak z přední tak hlavně i ze zadního fotoaparátu.

Diskuze

    Mám fotomobil od nokie a myslím si že i na takové stáří dělá fotky dokonalé jedná se o Nokii 808 PureView s fotoaparátem Carl Zeiss 41MP sensor

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články