Jak to dopadne, když na displej Galaxy S8 zasvítíte nejsilnější baterkou na světě? [video]

Od té doby, co se Samsung Galaxy S8 dostal do prodeje, jej někteří podrobují neustálým testům, které kolikrát ani nemá telefon šanci přežít. Zatímco ale některá testování jsou poměrně užitečná a říkají nám něco o odolnosti telefonu v praxi, jiná jsou naopak úplně zbytečná.

Dnes tu máme zástupce spíš z té druhé kategorie, na druhou stranu nám jeho autor ve svém videu ukáže, jak moc až se může poškodit displej, když na něho budete svítit ultra silnou baterkou. V tomto konkrétním případě se jedná o laserovou baterku od Wicked se světelným tokem 2300 lumenů.

Doma se svým Galaxy S8 určitě nic podobného nezkoušejte.

Diskuze

  není to tím světlem, ale tím, že to dává blízko k čočce, kde vzniká ohnisko. stejně jako jsme zapalovali papír lupou…

  Reagovat

  Je to hlavni tim že je v tom ňáká laserová dioda nebo co, svět přechází na LEDky a oni nám ukazujou jak zapalujou věci ňákou laserovou baterkou. 🙂 Ještě že LEDky žádný teplo nepředávaj zářením, tim se zabrání spoustě problémů.

  Reagovat

  vypatlaný kretén,který si zničil nový mobil,měl si baterku přiložit zblízka na čelo,vypalit si dírku do hlavy ,aby se mu konečně rozsvítilo.

  Reagovat

  Tu baterku bych tomu hlupákovi přiložil na čelo a nechal tak dlouho svítit až by si uvařil mozek! Vlastně nic, protože takový mamlas ani mozek nemůže mít!!!!

  Reagovat

  K čemu taková laserová baterka vlastně je? 2300 lumenů může mít i normální LEDka a nic tim nezapálim. 2300 lumenů, to svítí stejně jako 20W LEDka akorát je to usměrněný jednim směrem, nechápu využití něčeho takovýho, při takovym směrovym světle bude všechno tak zářit že na to nepujde ani koukat.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články