Zavřít reklamu

Už nějakou dobu víme, že Samsung připravuje odolný Galaxy S8 Active. Dokonce jsme nedávno viděli, jak bude připravovaný telefon vypadat a že s nekonečným displejem se budeme muset tentokrát rozloučit. Ve stejném období minulý rok ale byl Galaxy S7 Active již venku a stejně tak v roce 2015 spatřil Galaxy S6 Active světlo světa začátkem června. Letošní model má tak již zpoždění.

S pozdějším příchodem telefonu se ale tak nějak počítalo. Přeci jen Samsung se nyní plně soustředí na důkladné testování telefonů a obzvláště pak jejich baterií, aby před vypuštěním byl smartphone skutečně odladěný. Samsung ale již odolnou verzi „es-osmičky“ testuje i v ostrém nasazení, protože se nyní objevila v databázi Geekbench.

Tím se dozvídáme, že telefon bude pohánět procesor Snapdragon 835, kterému budou sekundovat 4 GB RAM. Samozřejmostí je pak Android 7.0, na který společnost postavila svou nadstavbu Samsung Experience (dříve TouchWiz). Kromě typu procesoru, velikosti operační paměti a verze systému nám bohužel Geekbench nic víc neprozradil.

Už ale víme, že telefon dostane větší baterii o kapacitě 4000 mAh, zatímco klasická „es-osmička“ má „jen“ 3000mAh baterii. Samozřejmostí pak bude i prachu- a voděodolnost IP68 a také vojenský standard MIL-STD 810G, kdy je telefon testován v extrémně vysokých i nízkých teplotách, odolá tak teplotním šokům, plísním, korozi, vibracím atd. Chybět s určitostí nebude ani bezdrátové nabíjení.

 

Galaxy S8 Active FB 2

zdroj: mysmartprice

Dnes nejčtenější

.