• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Samsung obohatí Galaxy S8 o další tři nové barevné varianty [aktulizace]

  Zdá se, že podobně jako každý rok, ani tentokrát nehodlá Samsung se svou vlajkovou lodí zůstat jen u základních barev, které nabízí od premiéry telefonu. Na tchaj-wanských oficiálních stránkách společnosti totiž spatřily světlo světa tři nové barvy Galaxy S8 a S8+. Ty by se měly připojit k současné Maple Gold (prozatím se u nás neprodává) Midnight Black, Orchid Grey, Arctic Silver a Coral Blue.

  Podle překladu ze stránek by se mělo jednat o barvy Ice Lake Blue, Smoked Purple Grey a Quicksand Gold. Z názvů můžeme předpokládat, že se dočkáme o něco světlejší modré, fialovo-šedé v sytém odstínu a jakési matně zlaté. Ve skutečnosti tedy půjde jen o úpravu současných barev.

  Zatímco menší Galaxy S8 by se měl dočkat všech tří nových barev, větší Galaxy S8+ pravděpodobně vynechá Ice Lake Blue, tedy světle modrou. Společnost oficiálně ještě nové barevné varianty nepředstavila, a tak nelze s určitostí vyvrátit, zdali se nejednalo o omyl. Stejně tak není jisté, zda budou nová barevná provedení telefonů dostupná jen na Tchaj-wanu nebo jestli se dostanou i na další trhy.

  Aktualizace: Podle zahraničního serveru Sammobile jsou Ice Lake Blue, Smoked Purple Grey a Quicksand Gold jen jiná označení pro Blue Coral, Orchid Grey a Maple Gold, které Samsung používá speciálně pro Tchaj-wan. Trojice nových barevných variant se tedy pravděpodobně jen tak nedočkáme, ale už je tak trochu tradicí, že jihokorejci během roku nové barvy pro své vlajkové modely přidávají, a tak by snad ani Galaxy S8 neměl být výjimkou.

  zdroj: androidheadlines

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online