Galaxy S8 z 24karátového zlata a s krásnými diamanty? Žádný problém!

Jestliže vám připadá nový vlajkový model od společnosti Samsung, tedy Galaxy S8, po designové stránce moc obyčejný, nezoufejte. Společnost Legend se sídlem v Helsinkách má ve svém portfoliu různé varianty „es osmiček“. Tak například pozlacené zařízení 24karátovým zlatem a osazené diamanty. Není třeba dodávat, že budete muset výrazně odlehčit své peněžence.

Jak již bylo řečeno, v nabídce firmy se nachází nejen různými způsoby pozlacené kousky, ale také zlaté varianty s gravírováním a diamanty VVS1, které jsou umístěny na zadní straně okolo loga Samsung.

Základní cena Galaxy S8 je stanovena na 2 790 euro, což v přepočtu činí přibližně 75 tisíc korun. Větší Galaxy S8+ vás pak vyjde na 2890 euro, tedy o tři tisíce dráže. Pokud byste chtěli ještě více vyniknout, designéři z firmy vám rádi poradí například přidáním vlastního loga či rytiny nebo můžete vyměnit lesklé zlato za praktičtější exotickou kůži, třeba krokodýlí nebo hadí. Objednávat můžete na webu legend-helsinki.com.

Zdroj: SamMobile

Diskuze

    Bude ten telefon lepe telefonovat? Nebude, je to absolutni blbost. Kdyz na psi hovno prilepim diamant, tak to bude take hned zajimajsi, ze. Ale beda, kdyz do nej slapnes, bude to stejna sracka na bote, jako to bez diamantu. Asi tak.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět