• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  38 tématických tapet pro váš smartphone

  Tapet není nikdy dost a proto vám jednou za čas prostřednictvím článku přineseme souhrn těch nezajímavějších, na které jsme narazili. Nechyběly u nás tak wallpapery z Galaxy S8, Galaxy Tab S3 ani takové, které jsou ideální pro AMOLED displeje a ušetří vám tak baterii telefonu.

  Dnes vám přinášíme největší souhrn za celou dobu. Jestliže vás tedy už omrzela vaše aktuálně nastavená tapeta a už jste několikrát vystřídali i všechny ty nativní, pak tu pro vás máme 38 tématicky laděných tapet. Nechybí kategorie jako moře, Londýn, voda, obloha nebo třeba západ Slunce. Do každé kategorie jsme vybrali vždy 4 až 5 nejlepších tapet a všechny si můžete stáhnout v rozlišení 1080 x 1920, tedy s poměrem stran 16:9, tedy stejným, jakým disponuje i většina dnešních vlajkových telefonů.

  Jestli si chcete některou z tapet stáhnout, stačí ji při projíždění galerie rozkliknout, čímž ji zvětšíte, podržet na ní prst a uložit si ji do telefonu. Jakmile budete mít tapetu uloženou, stačí zavítat do Nastaveni, v sekci Tapeta vybrat stažený obrázek a nastavit jej jako pozadí.

   

  Voda

   

  Textura

   

  Obloha

   

  Krajina

   

  Západ Slunce

   

  Londýn

   

  Moře

   

  Příroda

  zdroj: sammobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online