Stáhněte si všechny tapety z nového Galaxy Tab S3

|
Kategorie:Tablety
Diskuze

Před necelým týdnem představil Samsung na MWC 2017 nový tablet Galaxy Tab S3. Více si o novince můžete přečíst v našem souhrnném článku a kompletní specifikace tabletu pak naleznete přímo zde. Jak už asi všichni jistě víte, Tab S3 má od základu nainstalovaný Android 7 Nougat a právě tento firmware tabletu se dostal na veřejnost ještě týden před samotným představením.

Kromě toho, že firmware potvrdil dva model (s LTE a bez), nám nadělil i slušnou várku tapet. Ostatně jako v každé novince od Samsungu, i v Galaxy Tab S3 najdou uživatelé nové wallpapery. Nicméně, pokud si novinku kupovat neplánujete, ale i tak byste si svůj stávající tablet (nebo i telefon) rádi vyzdobili novou tapetou, tak můžete. Ze zmíněného firmwaru se totiž podařilo vytáhnout všechny nové wallpapery, které tak naleznete v galerii níže.

Všechny mají čtvercový tvar a rozlišení 2048 × 2048. Tím pádem jsou objemově poměrně velké a některé z nich mají třeba i 4 MB. Proto vám doporučujeme si jejich prohlížení a stahování nechat až na moment, kdy budete se svým zařízením připojeni na Wi-Fi, protože jinak si vyplýtváte část svého drahocenného balíčku dat mobilního internetu. Pokud si chcete stáhnout všechny tapety najednou, pak můžete přímo zde.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět