Zavřít reklamu

Na začátku minulého měsíce Samsung oficiálně představil nový Galaxy XCover 4 (SM-G390F). Později jsme vám přinesli informaci, že novinka se bude prodávat i v České republice a na Slovensku, kompletní seznam označení pro jednotlivé operátory a volný trh naleznete zde. Nyní nás české zastoupení Samsungu informovalo, že se Samsung Galaxy XCover 4 začíná v Česku prodávat už tento víkend.

Elegance i výkonnější hardware

Galaxy XCover 4 je odolný telefon do terénu, který se může pochlubit i vojenským standardem MIL-STD 810G. Zařízení funguje i v extrémně nízkých a vysokých teplotách a pochopitelně je prachu- a voděodolné (IP68). Smartphone nabízí 4,99″ TFT displej s rozlišením 720×1280 pixelů, čtyřjádrový procesor o taktu 1.4GHz, 2GB RAM, 16GB úložiště pro data a baterii o kapacitě 2800mAh. Nechybí ale ani NFC a podpora microSD karet ž do kapacity 256 GB. Už po vybalení telefonu z krabičky pak na zákazníka čeká nový Android 7.0 Nougat.

Oproti svému předchůdci se novinka může pochlubit novým designem a větším HD displejem se zmenšeným rámečkem. Smartphone je také tenčí, což mu přidává na eleganci, a zároveň lépe padne do dlaně. Bezproblémovou manipulaci navíc usnadňuje i možnost využít mód pro ovládání v rukavicích. Kromě toho si uživatelé mohou nastavit funkcionalitu kláves podle svých potřeb, což jim usnadní přístup k oblíbeným aplikacím. Delší je i životnost výměnné baterie a smartphone je vybaven fotoaparátem s vyšším rozlišením, konkrétně 13 Mpix u zadního a 5 Mpix u předního fotoaparátu.

Vysoká odolnost se špičkovým zpracováním

Jak už bylo uvedeno výše, z řady Galaxy si XCover 4 odnáší vysokou odolnost (IP68). Chytrý telefon je tak odolný nejen proti prachu, ale také vůči vodě do hloubky až 1,5 metru po dobu 30 minut. Čtvrtá řada je vybavena platformou Samsung Knox 2.7, která poskytuje zabezpečení mobilního telefonu od okamžiku jeho zapnutí. To v kombinaci s operačním systémem Android 7.0 Nougat a certifikací MIL-STD 810G zlepšuje efektivitu, výkon a použitelnost, a činí ho tak mnohem pohodlnějším pro podnikání.

Dostupnost a cena

Prodej Samsungu Galaxy XCover 4 začíná už zítra 22. dubna 2017. Cena se zastavila na 6 999 Kč. Podles slov Samsungu „novinka přinese uživatelům spojení elegantního designu se zvýšenou odolností proti extrémním podmínkám.“

Galaxy xCover 4 SM-G390F FB

Dnes nejčtenější

.