• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Máme první informace o Galaxy J3 (2017). Na trh má přijít s nejnovějším Androidem

  Teprve včera jsme vás informovali o tom, že se společnost Samsung chystá pro letošní rok inovovat velice povedenou řadu J. Ačkoliv na internet unikly snímky zastánce nižší střední třídy Galaxy J5 (2017), o levnější variantě Galaxy J3 (2017) toho víme o něco méně a bohužel otazník prozatím visí i nad vzhledem – vzhled zařízení znám není.

  Nejlevnější model z řady J, Galaxy J3 (2017), se objevil v databázi asociace Wi-Fi Alliance pod označením SM-J330F. Důležitý je také fakt, že se tento nový telefon objevil na seznamu s Androidem ve verzi 7.0 Nougat, což dává tušit, že se na trhu objeví s novějším systémem a nebude se tak opakovat situace jako v případě inovované řady A, jejichž modely měly, a některé stále ještě mají, Android 6.0.1 Marshmallow.

  Nic víc není bohužel známo a samé otazníky visí i nad parametry. Ty však nebudou nijak úchvatné, řada J se řadí do kategorie nižší střední třídy, takže nelze očekávat nic světoborného. Více informací bychom se mohli dozvědět v následujících několika týdnech. Podle prvotních spekulací by se Samsung mohl o vylepšené řadě J zmínit už několik týdnů po zahájení prodeje Galaxy S8 (21. 4. 2017).

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online