• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Máme pro vás první fotografie a informace o Galaxy J5 (2017)

  Před několika měsíci začaly na internet vyplouvat první informace, podle kterých měl údajně Samsung inovovat velice populární řadu J. Ačkoliv výrobce zatím nic oficiálně nepotvrdil, jasný důkaz toho, že se Samsung k takovému kroku chystá, je na světě – zařízení bylo spatřeno v asociacích FCC a Wi-Fi Alliance.

  O samotném modelu toho bohužel zatím moc nevíme. Galaxy J5 (2017) byl před několika měsíci spatřen v databázi Wi-Fi Alliance pod označením SM-J530 s Androidem ve verzi 6.0 Marshmallow na palubě. Nedávno se však „jé pětka“ objevila v benchmarku s Androidem 7.0 Nougat. Je tedy dosti pravděpodobné, že se telefon objeví na trhu již s „nejnovějším“ Androidem.

  Na dvou uniklých snímcích můžete vidět podobu smartphonu. Galaxy J5 (2017) by měl být představitelem nižší střední třídy a dle všeho Samsung nasazuje povedený design z řady A i do nižší třídy, což samozřejmě chválíme – telefon vypadá velice pěkně.

  O dostupnosti nemáme taktéž přesnější informace, spekulace však hovoří, že k představení Galaxy J5 (2017) dojde pár týdnů po tom, kdy začne oficiální prodej vlajkových modelů Galaxy S8 a Galaxy S8+, tedy několik týdnů po 21. 4. 2017.

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online