Zavřít reklamu

Minulý týden se Samsung ve své rodné zemi pochlubil speciálním, výkonnějším modelem Galaxy S8+,  který se chlubí 6GB operační paměti RAM a 128GB úložištěm. Zákazníci, kteří si výkonnější model zakoupí, obdrží spolu s telefonem rovnou i novou dokovací stanici DeX, která umožňuje proměnit smartphone v počítač pro kancelářskou práci.

Nicméně za výkon si zákazníci i připlatí, protože Galaxy S8+ stojí v Jižní Korei po přepočtu $1018, tedy v přepočtu na naše 25 800 Kč. Nyní to ovšem vypadá, že výkonnější model si nebudou užívat jen jihokorejci, jelikož by mohl dostat i na ostatní trhy.

Yonhap News informuje, že Samsung je otevřený návrhu, začít prodávat výkonnější variantu Galaxy S8+ i mimo svou domovinu. Vše ovšem záleží na poptávce zákazníků v daných zemích. Můžeme tedy s jistotou předpokládat, že se model dostane do Číny, kde si zákazníci potrpí na vyšší kapacitu paměti. Jestli se Galaxy S8+ se 6GB RAM, 128GB úložištěm a přibaleným dockem DeX začne prodávat ve Spojených státech a Evropě se teprve uvidí.

Koupili byste si výkonnější Galaxy S8+, kdyby se dostal na český trh? Podělte se do komentářů.

 

Samsung-Galaxy-S8 FB 4

Související články

Dnes nejčtenější

.