Zavřít reklamu

Známe cenu 6GB verze Galaxy S8+ se 128GB úložištěm

Galaxy S8 a S8+ byly oficiálně představeny před pár dny (informovali jsme zde), v době odhalení jsme však neměli ani tušení, že se jihokorejský gigant chystá představit další varianty těchto vlajkových lodí. Podle informací z čínského telekomunikačního úřadu TENAA firma chystá uvedení na trh obou modelů „es osmiček“ s 6GB RAM pamětí a 128GB vnitřním úložištěm.

Zprávy pocházející z webu ETNews tvrdí, že budou tyto 6GB modely představeny v Číně, a to za cenu 1 030 dolarů (v přepočtu přibližně 25 750 bez DPH). Zákazníci, kteří si telefon předobjednají navíc získají i speciální dokovací stanici DeX Station, která se běžně prodává za 150 dolarů (3 750 Kč bez DPH). Ta v kombinaci s telefonem Galaxy S8 dokáže pracovat jako běžný stolní počítač s Androidem.

Jak cenu přijmou samotní zákazníci je ve hvězdách – Samsung se svou cenovou politikou až nápadně podobá Applu. Bohužel nevíme, zda se tyto varianty dostanou i do Evropy, respektive na tuzemský trh. Otazník také visí nad cenou menšího modelu Galaxy S8 s větší RAM pamětí a úložištěm.

Zdroj: SamMobile

Diskuze

    Předpokládám, že se bude jednat navíc o dual sim, když je to pro Čínu. Cena není nízká, ale když se vedle toho dá iP 7+….. Tak snad nikdo soudnej si nekoupí iP 7. Píšu soudnej. Je dost nesoudnejch co si myslej, že si kupujou luxus.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články