Galaxy S8+ s 6GB RAM a 128GB úložištěm se pravděpodobně dostane i na další trhy mimo Koreu

Minulý týden se Samsung ve své rodné zemi pochlubil speciálním, výkonnějším modelem Galaxy S8+,  který se chlubí 6GB operační paměti RAM a 128GB úložištěm. Zákazníci, kteří si výkonnější model zakoupí, obdrží spolu s telefonem rovnou i novou dokovací stanici DeX, která umožňuje proměnit smartphone v počítač pro kancelářskou práci.

Nicméně za výkon si zákazníci i připlatí, protože Galaxy S8+ stojí v Jižní Korei po přepočtu $1018, tedy v přepočtu na naše 25 800 Kč. Nyní to ovšem vypadá, že výkonnější model si nebudou užívat jen jihokorejci, jelikož by mohl dostat i na ostatní trhy.

Yonhap News informuje, že Samsung je otevřený návrhu, začít prodávat výkonnější variantu Galaxy S8+ i mimo svou domovinu. Vše ovšem záleží na poptávce zákazníků v daných zemích. Můžeme tedy s jistotou předpokládat, že se model dostane do Číny, kde si zákazníci potrpí na vyšší kapacitu paměti. Jestli se Galaxy S8+ se 6GB RAM, 128GB úložištěm a přibaleným dockem DeX začne prodávat ve Spojených státech a Evropě se teprve uvidí.

Koupili byste si výkonnější Galaxy S8+, kdyby se dostal na český trh? Podělte se do komentářů.

 

Vstoupit do diskuze (1)

Diskuze

    V červnu letím do jedný země, která sousedí s Čínou. Tak uvidíme, třeba ho tam seženu. Byť to nebude třeba oficiální prodej. Předpokládám, že to bude dualsim model. Při kapacitě 128 GB už neni slot na kartu potřebu. Jediný co je otázka, jaký bude podporovat pásma, aby tady byl použitelnej. Typicky není pásmo 800 MHz.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět