• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Galaxy C7 Pro by se mohl objevit za hranicemi Číny. Zavítá i k nám?

  Velice povedený chytrý telefon vyšší střední třídy Galaxy C7 Pro se prodává pouze na čínském trhu. Nové informace však naznačují, že by se tento úspěšný tabletofon mohl vymanit z tamního trhu a zavítá i o do Evropy.

  Co se specifikací týče, přední straně telefonu dominuje 5,7palcový Super AMOLED displej s Full HD (1920 x 1080 px) rozlišením a pod kapotou tiká Snapdragon 626 taktovaný na 2,2 GHz. Ani po stránce RAM paměti není „cé-sedmička“ žádné ořezávátko, uživateli jsou k dispozici velkorysé 4GB moduly a na data je připraveno 64GB úložiště s možností jeho rozšíření microSD kartami.

  Na zádech přístroje se nachází 16Mpx fotoaparát, přičemž na straně přední je kamerka s totožným počtem megapixelů. O dostatečnou výdrž se stará 3300mAh baterie a Android Marshmallow. Update na verzi 7.0 Nougat je samozřejmě v plánu a vyjít by měl co nevidět.

  Z výčtu parametrů je jasné, že takovému telefonu by se na našem trhu určitě dařilo. Ačkoliv není zatím nic oficiálně potvrzené, proslýchá se, že bude přístroj dostupný nejprve v USA, poté by mohl přijít i na ostatní trhy. Důležitá však bude cena, střední třída je letos zahlcena velice zajímavými modely.

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online