• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Vylepšený Samsung Galaxy C7 byl spatřen v Indii, jakou výbavu nabídne?

  galaxy-c7Telefony, jakými jsou například Samsung Galaxy C5 či C7, nabízejí vlastnosti top telefonů, bohužel ale i spolu s méně extravagantními specifikacemi. Minulý měsíc vyšlo najevo, že korejská společnost Samsung pracuje na Pro verzích výše uvedených zařízeních. Cestou do Indie byla mimo jiné spatřena i nová verze druhého modelu, tedy Galaxy C7. 

  Galaxy C7, pod označením SM-C7010, bylo dodáváno pro účely testování. Bohužel stále není jasné, kdy se zařízení dočkáme i my koncový zákazníci. Mobilní telefon bude disponovat 5,5palcovým displejem s rozlišením FullHD. Phablet nabídne luxusní kovové zpracování, jehož srdcem bude procesor od Qualcommu, a to přesněji Snapdragon 625. O dočasně zpracované soubory se postará operační paměť o velikosti 4 GB. K prodeji budou ihned dvě verze. Jedna nabídne 32 GB, druhá 64 GB vnitřní úložiště.

  Galaxy C7

  Baterie bude vybavena běžnou kapacitou, tedy 3 300 mAh. Na zadní straně zařízení nalezneme 16-megapixelový s přisvětlovací LED diodou a automatickým ostřením. Na opačné straně telefonu bude pro „selfie“ fotografie sloužit 8-megapixelový čip. Cena telefonu by se měla pohybovat mezi 200 a 400 dolarech. Modely Galaxy C5 a C7 spatří světlo světa v Číně, poté se dostane i k nám do Evropy.

  *Zdroj: PhoneArena

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online