Zavřít reklamu

Přibližně před dvěma týdny jsme s vámi sdíleli video od EverythingApplePro, kterému se do rukou dostal klon Galaxy S8 v hodnotě 2500 Kč. Nyní se YouTuberovi podařilo sehnat další klon telefonu, který Samsung oficiálně představí až za dva týdny (28. března) a prodávat jej začne přibližně až za měsíc (21. dubna).

Nový klon je rozhodně propracovanější. V první řadě disponuje zahnutým displejem (bohužel nejde o OLED, ale o LCD panel) s vysokým rozlišením, 12-megapixelovým fotoaparátem a dokonce i čtečkou otisků prstů na zádech telefon, tedy přesně tak, jak by to měl mít pravý Galaxy S8+. Téměř jedinou vadou na kráse je, že minimalistické rámečky nad a pod displejem jsou vlastně falešné, protože displej k nim nesahá a nahoře i dole je mezera.

Jinak ale jde o opravdu propracovaný klon, který se dokonce může pochlubit i novými softwarovými tlačítky, které má nabídnou i pravá verze. Pěkně zpracovaná jsou i záda telefonu a kdyby výrobce nepoužil označení Galaxy S8 Edge, možná by na první pohled ani někdo nepoznal, že se jedná o kopii.

Galaxy S8 Plus fake

Související články

Dnes nejčtenější

.