• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Známe kódové označení Galaxy Note 8. Neúspěšný Note 7 bude Samsung repasovat

  S modelem Galaxy Note 7 to šlo z kopce už od uvedení telefonu na trh. Vyhořelá auta, zničené domy, spálené ruce a mnoho dalších případů dovedlo jihokorejskou společnost Samsung do červených čísel. Na nástupci Galaxy Note 8 si údajně dává výrobce záležet a potvrzuje to například i jeho kódové označení. Před několika týdny se proslýchalo, že se Galaxy Note 8 interně označuje po nejstarším a nejhlubším jezeru na světě. Nové informace však tento alias popírají a dle všeho se Notu 8 přezdívá „Great“ (skvělý/veliký).

  Serveru Sammobile se navíc povedlo zjistit i číselné označení modelu. Galaxy Note 8 bude označen kódem SM-N950F. Poslední znak, v tomto případě písmeno „F“, se obvykle mění v závislosti na trhu, na kterém se telefon prodává. V případě Note 8 by nemělo být na trhu ani moc variant tohoto zařízení, což společnosti pomůže s vydávání softwarových aktualizací – čím více variant a typů zařízení, tím větší práce se softwarem.

  V neposlední řadě server Sammobile zjistil, že se Samsung chystá jihokorejský trh zaplavit repasovanými modely Galaxy Note 7, který bude označen kódem SM-N935 a doplněn písmenem „R“ (refurbished, nebo-li repasovaný).

  Firma byla letos na mobilním veletrhu MWC 2017 při představování tabletu Galaxy Tab S3 zaskočena organizací Greenpeace kvůli benevolentnosti Samsungu k životnímu prostředí. Zdá se, že organizace dostane to, co chce a Samsung bude opravdu vyprodávat opravené jednotky Galaxy Note 7, jen aby se zbavil vyrobených součástek a nemusel je zbytečně recyklovat.

  Zdroj: Sammobile

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články