Zavřít reklamu

Samsung si pro nás připravuje zcela nový tablet, který bude naprostou jedničkou ve své kategorii. Ano správně, jedná se o zařízení pod názvem Galaxy Tab S3 a během několika posledních týdnů jsme zjistili hned několik důležitých informací – první specifikace a ceny, přítomnost S Pen, vyladěný Android Nougat s rozhraním Grace UX, kovová konstrukce a klávesnice. Nyní nám zahraniční server TechnoBuffalo prozradil, jak bude ve skutečnosti vypadat.

Nové fotky, na kterých se údajně nachází Galaxy Tab S3 se stylusem S Pen, ukazují novou barevnou variantu. Má se za to, že by nová stříbrná varianta měla nahradit dřívější bílou. Dočkat bychom se měli taktéž dokovací stanice pro přídavnou „bezdrátovou“ klávesnici. TechnoBuffalo navíc zjistilo velmi zajímavou informaci, která se týká audio reproduktorů. Ty by totiž měly být poháněny technologií společnosti AKG.

Pokud nevíte, o co se přesně jedná, jde o firmu AKG Acoustics, která spadá pod Harman International. Harman však nyní vlastní jihokorejský Samsung. Nový tablet by mohla společnost představit již na Mobile World Congressu 2017 (MWC), kde navíc dojde k představení Galaxy Book a Galaxy S2 TabPro.

Samsung-Galaxy-Tab-S3-Keyboard

Zdroj

Dnes nejčtenější

.