Zavřít reklamu

Jak asi víte, telefony řady Galaxy S25 jsou prvními vlajkovými zařízeními Samsungu, které podporují tzv. hladké aktualizace. Ty minimalizují narušení každodenního používání telefonu ve srovnání s tradiční aktualizační metodou. Kromě toho obsahují dodatečnou bezpečnostní síť, která chrání vaše zařízení před selháním softwaru během instalace. Pojďme se podívat na to, jak hladké aktualizace u řady Galaxy S25 fungují ve srovnání s tradičními aktualizacemi u řady Galaxy S24.

Řada Galaxy S25 s hladkými aktualizacemi:

  • Díky hladkým aktualizacím je proces aktualizace mnohem plynulejší. Během používání telefonu se nový software stáhne a nainstaluje na pozadí.
  • Jakmile je aktualizace připravena, budete jednoduše vyzváni k restartování zařízení, které se poté rychle nabootuje do aktualizovaného systému.
  • To znamená méně prostojů – je třeba jen počkat na rychlý restart a ne na celý proces instalace.
  • Pokud aktualizace selže, můžete se snadno vrátit k předchozí verzi, protože aktualizace je nainstalována na samostatném oddílu.

Řada Galaxy S24 s tradiční aktualizační metodou

  • Aktualizace vyžadují úplný restart systému, kdy je váš telefon v podstatě offline a během instalace nepoužitelný.
  • Stáhnete aktualizaci a poté se telefon restartuje, aby ji použil, takže budete několik minut čekat bez přístupu k němu v závislosti na velikosti aktualizace.
  • Pokud se během aktualizačního procesu něco pokazí, budete možná muset do něj zasáhnout ručně nebo jej spustit znovu.

Z výše uvedeného vyplývá, že hladké aktualizace mají oproti tradiční metodě instalace řadu výhod. Je tak dobře, že je Samsung začal do svých zařízení konečně implementovat.

Dodejme, že telefony řady Galaxy S25 nejsou úplně prvními zařízeními Galaxy, které hladké aktualizace podporují. Jako vůbec první s nimi přišel loňský telefon střední třídy Galaxy A55.

Řadu Galaxy S25 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.