Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sháníte prvotřídní sluchátka? Právě jste je našli! TSBOHEMIA.CZ má totiž právě skrze slevový kód ve slevě parádní sluchátka Sony WH-1000XM4.

2000

Sluchátka Sony WH-1000XM4 patří mezi špičku v kategorii bezdrátových sluchátek s aktivním potlačením hluku. Díky technologii Dual Noise Sensor poskytují vynikající redukci okolního hluku, což zajišťuje nerušený poslech. Jsou vybavena adaptivní regulací zvuku, která se automaticky přizpůsobuje prostředí uživatele. Výdrž baterie je impozantních 30 hodin na jedno nabití, což je ideální pro dlouhé cesty nebo celodenní používání. Kvalitu zvuku zajišťuje procesor QN1, který poskytuje čisté a bohaté audio. Sluchátka podporují kodeky LDAC a DSEE Extreme, což umožňuje přenos zvuku ve vysokém rozlišení. Dotykové ovládání na náušníku usnadňuje ovládání hudby a hovorů bez nutnosti použití telefonu. Díky funkci Speak-to-Chat se hudba automaticky zastaví, když uživatel začne mluvit. Jsou kompatibilní s hlasovými asistenty jako Google Assistant a Alexa, což usnadňuje ovládání pomocí hlasu. Komfort při nošení je zajištěn měkkými náušníky a nízkou hmotností, což z nich činí ideální volbu pro každodenní použití.

Běžná cena těchto sluchátek je na TSBOHEMIA.CZ 6990 Kč. Díky slevovému kódu VYPR-PRO-15 je však seženete o 15 % levněji, tedy jen za 5942 Kč. Ale pozor, skladové zásoby jsou opravdu malé a proto s nákupem neváhejte. 

Sluchátka lze zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.