Zavřít reklamu

Tak je to tu. Technologická událost léta roku 2024 proběhne právě dnes v 15 hodin našeho času. Konat se bude v Paříži a půjde o představení novinek Samsungu, které by podle neoficiálních informací měly čítat řady Galaxy Z, Galaxy Watch, Galaxy Buds a dočkat bychom se měli i prvního chytrého prstenu společnosti Galaxy Ring.

Víme to samozřejmě už dlouho dopředu, a to díky všem těm leakům. I tak je zde ale pořád prostor na překvapení, stejně jako na upřesnění mnoha nejasných informací. Dočkat bychom se tedy měli Galaxy Z Foldu6, Z Flipu6, dojít by mělo i na Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7, Galaxy Buds3, Buds3 Pro a Galaxy Ring. Jestli tomu tak skutečně bude a jestli nakonec přijde ještě nějaké překvapení, zjistíme vlastně už za chvíli. Událost se koná v Paříži, kde o 14 dní později začnou Letní olympijské hry. Místo tedy nijak náhodně vybrané rozhodně nebylo, a to i proto, že Samsung je hlavním partnerem her.

Chcete-li událost sledovat v přímém přenosu, nemusíte se nikam překlikávat a nikde nic hledat, stačí si pustit video níže.

Dnes nejčtenější

.