Zavřít reklamu

Samsung rozeslal registrovaným fanouškům zprávu o tom, co bude dávat k předobjednávkám jeho skládaček, tedy chystanému Galaxy Z Foldu6 a Z Flipu6 zdarma. Tedy takhle, zdarma to úplně nebude, tu jednu korunu navíc ale zaplatí jistě každý rád.

Je to obvyklá obchodní strategie společnosti. Těm, kteří se registrují s tím, že mají zájem o novinky ještě před jejich představením, odešle společnost před událostí voucher k uplatnění bonusu, který pak mohou získat s koupí nových produktů. Jde zde tedy o nové telefony, což Samsung v e-mailu také přímo zmiňuje, pokud projevíte zájem o Galaxy Watch nebo Galaxy Ring, bonus nedostanete (tedy alespoň ne tento).

A co že oním bonusem vlastně je? Jde o Galaxy SmatrTag2, za který tedy zaplatíte jen 1 Kč, pokud použijete v košíku v online obchodě Samsungu kód z e-mailu. Loni společnost rozdávala napájecí adaptér, nyní zde tedy máme druhou generaci trackeru, která přijde rozhodně vhod, protože se jedná o skvělý doplněk v ekosystému Samsungu, který vám může lokalizovat mnohé předměty, tedy zavazadla, klíče nebo i jízdní kola či automobil. Jen připomínáme, že oficiální odhalení novinek je naplánováno na středu na 15 hodin odpoledne.

To nejlepší od Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.