Zavřít reklamu

Fitness

Hledáte ciferník, který kombinuje klasickou eleganci s moderními fitness daty? Pak je pro vás Fitness ideální volbou. Ciferník Fitness kombinuje analogové zobrazení času s přehlednými informacemi o vašich aktivitách, takže máte vždycky po ruce vše, co potřebujete. Nabízí zobrazení informací o baterii, vzdálenosti, počtu kroků nebo třeba stavu Bluetooth připojení.

Stažení v Connect IQ

Pac-man watchface

Hledáte ciferník, který promění vaše Garmin hodinky v herní arkádu? Pak je pro vás Pac-Man watchface tou pravou volbou. Tento ciferník vám přinese legendární hru Pac-Man přímo na vaše zápěstí. Kdykoli zvednete ruku, Pac-Man a duchové se aktivují a projdou několik kroků po bludišti. Sledujte, jak se Pac-Man snaží nasbírat všechny tečky a vyhnout se dotknout duchů. Pac-Man watchface není jen zábavou, ale i praktickým doplňkem. Zobrazuje také aktuální čas, datum a procento baterie.

Stažení v Connect IQ

Army

Tento ciferník v chladných barvách s žlutým akcentem na číselníku navodí atmosféru klasické vojenské elegance. Ciferník Army vám kromě stylového vzhledu nabídne i praktické funkce – přehled o datu, zobrazení výškoměru, informace o baterii, počet kroků.

Stažení v Connect IQ

Racing

Připoutejte se a nastartujte – ciferník Racing pro vaše Garmin hodinky vás přenese přímo do kokpitu závodního vozu. Stříbrné vertikální linky na černém pozadí připomínají palubní desku monopostu a celý ciferník je navržený v duchu závodního sportu. Červená a černá barva dodávají ciferníku sílu a rychlost. Každá funkční oblast je navržena tak, aby podtrhla závodní atmosféru.

Stažení v Connect IQ

The Peak

Ciferník The Peak nabízí minimalistický design a perfektní čitelnost. Zobrazuje čas ve 12ti nebo 24hodinovém formátu podle vašeho nastavení. Při aktivaci pohybem ruky se na krátkou dobu zobrazí vteřiny v pozadí, což vám umožní rychlou kontrolu přesného času. Poté se ciferník opět přepne do úsporného zobrazení a šetří tak baterii vašich hodinek.

Stažení v Connect IQ

Dnes nejčtenější

.