Zavřít reklamu

Thermo Check

Převezměte kontrolu nad teplotou s Thermo Check 365D! Tato inovativní aplikace integrovaná s Wear OS vám umožňuje měřit teplotu s nebývalou přesností a pohodlím pomocí chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 5 (nebo novějších modelů). Sundejte si hodinky a za pouhých 5 sekund změřte teplotu různých materiálů, jako je kov, plast, dřevo a vodní hladina. Zjistěte teplotu pod vodou během 5 sekund, aniž byste si museli sundávat hodinky. Sledujte historii naměřených teplot a analyzujte trendy pomocí přehledných grafů na vašem mobilním zařízení.

Stažení v Google Play

Mapy Google

Stažení v Google Play

AllTrails: Hike, Bike & Run

Ať už se chystáte na túru, cyklistiku, běh nebo jen tak na procházku, AllTrails se stane vaším průvodcem a společníkem v divočině. Tato aplikace pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch vám otevírá dveře k nekonečným dobrodružstvím pod širým nebem. Ponořte se se do rozsáhlé databáze tras pro pěší turistiku, cyklistiku, běh a chůzi, nechte se inspirovat podrobnými recenzemi a hodnoceními od komunity milovníků stezek, jako jste vy.

Stažení v Google Play

Počasí & Radar – Meteored

Aplikace Počasí & Radar, prověřená miliony uživatelů Androidu a fanoušků meteorologie po celém světě, přináší na vaše chytré hodinky Samsung Galaxy Watch komplexní a přesné předpovědi počasí. Díky ní budete mít vždy po ruce aktuální informace o počasí ve vašem okolí a budete tak moci lépe plánovat svůj den. Sledujte aktuální teplotu, vlhkost, tlak vzduchu a rychlost větru, prohlédněte si 14denní předpověď s podrobnými informacemi o počasí pro každý den a zjistěte si podrobnosti o srážkách, včetně radaru dešťů.

Stažení v Google Play

WearMedia Musik Player Wear

Objevte WearMedia Musik Player Wear, zbrusu novou verzi hudebního přehrávače pro vaše chytré hodinky Samsung Galaxy Watch, která vám přinese revoluční hudební zážitek. S touto aplikací budete mít vždy po ruce svou oblíbenou hudbu a podcasty, ať už jste kdekoli. Nové intuitivní rozhraní s přizpůsobenou domovskou stránkou vám umožní snadno procházet a vyhledávat hudbu podle alba, umělce, názvu skladby nebo žánru. Vytvářejte a sdílejte seznamy skladeb s přáteli a vychutnejte si vylepšený zvukový zážitek s vestavěným ekvalizérem a efekty. WearMedia Musik Player Wear podporuje také streamování webového rádia s širokou škálou stanic a přehrávání souborů M3U. Streamy a soubory M3U lze kombinovat do seznamů skladeb pro maximální flexibilitu.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.