Zavřít reklamu

Swimplaces – KdeSeKoupat

Už vás nebaví stále to samé koupaliště? Hledáte tipy na osvěžení v horkých letních dnech a zároveň chcete objevovat nová a zajímavá místa? Pak je pro vás ideální aplikace Swimplaces – KdeSeKoupat! Ať už preferujete bazény, jezera, rybníky nebo řeky, Swimplaces vám nabídne pestrý výběr tradičních i méně známých lokalit pro vodní radovánky. V aplikaci naleznete fotografie a uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem ideálního místa. Praktická mapa s navigací vás pak bezpečně dovede až k cíli.

Stažení v Google Play

Swim Coach

Ať už jste plavec začátečník nebo zkušený triatlonista, aplikace Swim Coach vám pomůže posunout vaše plavecké dovednosti na novou úroveň. Nabízí širokou škálu funkcí, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a nabízí personalizované tréninky a plány vytvořené na míru vašim potřebám a cílům. Můžete si vybrat z různých oblastí zaměření, jako je technika, dýchání, vytrvalost a síla.

Stažení v Google Play

Paddleboard Mapa

Hledáte ideální místo pro paddleboarding? Pak je aplikace Paddleboard Mapa to pravé pro vás. S touto šikovnou aplikací pro Android najdete ověřená místa vhodná pro bezstarostné pádlování. Díky komunitě uživatelů, kteří do aplikace přidávají a hodnotí různé vodní plochy, si vždycky vyberete tu pravou pro vaše dobrodružství. Objevujte skryté poklady a malebná zákoutí, o kterých jste možná ani nevěděli, vytvářejte recenze, přidávejte fotky a hodnocení, a pomozte tak i ostatním paddleboardistům.

Stažení v Google Play

Úžasná místa – tipy na výlety

Jedete k vodě na více dní a chcete kromě koupání zažít také jiná dobrodružství? Hledáte tipy na výlety mimo prošlapané turistické stezky? Pak je pro vás ideální aplikace Úžasná místa. Nabízí vám jedinečnou kolekci více než 900 pečlivě vybraných a prozkoumaných lokalit po celém Česku, které potěší i ty nejnáročnější cestovatele. Od hradů a zámků přes rozhledny a jeskyně až po malebné vesničky a skryté koupací kouty – snadno si vyfiltrujete tipy podle kategorie, oblasti, obtížnosti a dalších kritérií.

Stažení v Google Play

SwimUp – Swimming Training

Už vás nebaví stereotypní plavání bez cíle? S aplikací SwimUp zažijete revoluci v tréninku a posunete své plavecké dovednosti na novou úroveň. Chytrý algoritmus analyzuje vaše cíle, úroveň a dostupný čas a vytváří optimální tréninkový program jen pro vás. Ať už jste začátečník, triatlonista, nebo zkušený plavec, SwimUp vám nabídne ideální tréninkový program pro dosažení vašich cílů.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.