Zavřít reklamu

Mapy.cz pro ty, kteří se nechtějí ztratit

Ať už se chystáte na výlet do hor, projížďku na kole po cyklostezce, nebo jen potřebujete najít nejbližší restauraci ve vašem okolí, Mapy.cz vám budou vždy spolehlivým pomocníkem. Tato česká aplikace, vyvíjená společností Seznam.cz, se může pochlubit podrobnými mapami celého Česka i Evropy, a neustále se rozšiřuje o další funkce a data. S aplikací Mapy.cz si snadno naplánujete trasu pro pěší turistiku, cyklistiku i cestu autem. Aplikace nabízí různé režimy zobrazení map, včetně turistických a cykloturistických tras, a také podrobné informace o jednotlivých bodech zájmu, jako jsou otevírací doba, kontaktní údaje a recenze uživatelů. Díky funkci navigace s hlasovým naváděním se pak bezpečně dostanete do cíle.

Stažení v Google Play

Waze pro řidiče, kteří chtějí mít přehled

Waze není jen obyčejná navigační aplikace, ale spíše komunitní platforma řidičů, která vám pomůže naplánovat a užít si cestu na maximum, ať už se chystáte na letní dovolenou do Česka, nebo do zahraničí. S Waze si snadno naplánujete trasu do cíle vaší dovolené, ať už jedete autem, na kole, nebo i pěšky. Aplikace vám zobrazí aktuální dopravní situaci v reálném čase, včetně kolon, nehod a policejních kontrol, a navrhne vám nejrychlejší a nejpohodlnější trasu. Díky hlasové navigaci s podrobnými pokyny se bez stresu dostanete do cíle. Waze je unikátní v tom, že do navigace zapojuje řidiče v reálném čase. Uživatelé si můžou navzájem sdílet informace o dopravních zácpách, nehodách, policejních kontrolách, cenách benzínu a dalších důležitých událostech na silnicích. Díky tomu budete vždy informováni o aktuální situaci na trase a budete se moci lépe připravit na neočekávané události.

Stažení v Google Play

Bezkempu pro dobrodruhy

Hledáte alternativu k rušným kempům a toužíte se probudit v srdci panenské přírody? Pak je tu pro vás Bezkempu, aplikace, která otevírá dveře k netradičním zážitkům z kempování. S Bezkempu si vyberete z pestré nabídky pozemků po celé České republice a Slovensku, a nově i v Polsku, Chorvatsku, Rakousku a Německu. Žádné přeplněné areály, ale klid a soukromí v objetí lesů, luk, u břehů rybníků nebo s výhledem na hory. Všechna místa jsou nabízena se souhlasem majitelů, takže se nemusíte obávat nepříjemností. V aplikaci najdete podrobné informace o každém pozemku, včetně fotografií, popisu vybavení, ceny a dostupnosti. Mnoho pozemků nabízí zázemí v podobě WC, sprchy, tekoucí vody, ohniště, grilu, a pro děti i hřiště. Bezkempu usnadňuje rezervaci pobytu online. Můžete si tak vybrat a zamluvit ideální místo i na poslední chvíli. Aplikace vám také pomůže naplánovat trasu a zobrazí zajímavá místa v okolí.

Stažení v Google Play

UV Index Now pro bezpečný pobyt na slunci

Slunce v létě nám sice dává radost a vitamín D, ale zároveň s sebou nese i riziko spálení a poškození pokožky nadměrným UV zářením. Aplikace UV Index Now vám pomůže ochránit se před sluncem a užít si ho bezpečně. S UV Index Now budete mít vždy přehled o aktuálním UV indexu ve vaší lokalitě, a to v reálném čase i pro různé časy během dne. Tak budete vědět, kdy je slunce nejsilnější a kdy je vhodné se chránit. Aplikace vám také zobrazí předpověď UV indexu na následující dny, abyste si mohli naplánovat venkovní aktivity s ohledem na aktuální sluneční podmínky. Na základě vašeho typu pleti a aktuálního UV indexu vám UV Index Now doporučí, jak se chránit před sluncem. Dozvíte se, jaký SPF faktor opalovacího krému použít, jak dlouho se vystavovat slunečnímu záření a jaká ochranná opatření dodržovat. V aplikaci najdete i praktické tipy pro zdravé opalování, abyste se naučili, jak se chránit před spálením, jak si vybrat opalovací krém a jak pečovat o pokožku po opalování.

Stažení v Google Play

Záchranka, protože jistota je jistota

V životě se bohužel stávají i nepříjemné a nečekané situace, kdy je nutné okamžitě přivolat pomoc. S mobilní aplikací Záchranka máte jistotu, že v případě nouze budete mít rychlý a snadný přístup k záchranným složkám. Aplikace Záchranka vás v případě potřeby spojí s Zdravotnickou záchrannou službou a Horskou službou. Po stisknutí nouzového tlačítka aplikace automaticky odešle vaši přesnou polohu a další důležité informace, jako jsou jméno a příjmení, zdravotní pojištění a specifika případu. To záchranářům usnadní a urychlí váš záchranný zásah a pomůže jim včas vám poskytnout potřebnou pomoc.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.