Zavřít reklamu

Evan Blass se s tím příliš nemazal, a uveřejnil kompletní portfolio produktů Samsungu, které nám bude chtít společnost oficiálně představit už 10. července. Jedinou výjimkou je Galaxy Ring, který zatím odběratelům jeho novinek nerozeslal. Jeho podobu ostatně známe z únorového veletrhu MWC.

Po včerejší sérii renderů Galaxy Watch7, Watch Ultra a Galaxy Buds3 a Buds3 Pro je zde nová sada, která se týká především smarptohnů. K dispozici tak máme rendery Galaxy Z Flip6 a Z Foldu6, v prvním případě v navy a stříbrné barvě, ve druhém v modré a stříbrné barvě. Zároveň leaker doplnil i řadu Galaxy Buds3 o novou stříbrnou barevnou variantu.

Jak se leaker k renderům dostal, nesdělil, protože jeho newsletter obsahuje jen samotné rendery bez doplňujícího textu. Mohou pocházet od zdrojů dodavatelského řetězce, mohou to být úniky přímo ze Samsungu ale i jen rendery vytvořené na základě dostupných informací. Nejsou tedy oficiální a i proto je třeba brát je pořád s jistou rezervou, protože dokud Samsung své novinky skutečně neodhalí, nemůžeme si být ničím jisti.

To nejlepší od Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.