Zavřít reklamu

Leaker Evan Blass rozeslal svým registrovaným kontaktům podobu očekávaných novinek Samsungu. Konkrétně se jedná o Galaxy Watch7, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Buds3 a Galaxy Buds3 Pro. Na všechny jeho rendery se můžete podívat v galerii níže. Nutno uznat, že ta inspirace Apple je možná až nezdravá. Ultry jsou totiž jeho Apple Watch Ultra skutečně podobné a o Galaxy Buds3 s ohledem na AirPody ani nemluvě.

Galaxy Watch Ultra bude pohánět nový čipset Exynos W1000. Operační paměť RAM bude 2 GB RAM a ta interní 32 GB pro vaše data a aplikace. Pokud základní řada poskytne rozměry 40 a 44 mm, Galaxy Watch7 Ultra budou mít 47mm pouzdro. Údajně by měly mít Galaxy Wach7 tloušťku 9,7 mm, zatímco Galaxy Watch7 Ultra 12,1 mm, i když víme, že společnost do této hodnoty nezahrnuje senzory. Velikost baterie Galaxy Watch7 by mohla být 300, respektive 425 mAh, v závislosti na velikosti pouzdra a váha 28,5 g nebo 33,5 g. Očekává se, že Galaxy Watch Ultra budou mít 590mAh baterii a hmotnost 61,5 g. 

Téměř jistotou pak je, že Galaxy Watch7 Ultra dorazí s titanovým pouzdrem, a ještě jasnější obrazovkou ve srovnání se standardními Galaxy Watch7 (obecně se očekává jas 3 000 nitů). Čím více úniků od různých leakerů zmiňují stejné specifikace, tím více se jim dá věřit.

Galaxy Watch FE koupíte zde

Dnes nejčtenější

.