Zavřít reklamu

Telefony Samsungu již nějakou dobu mají fotorežim pro profesionální nahrávání videa. Tyto pokročilé funkce fotoaparátu nabízí také nově vydaná aplikace Blackmagic Camera, která je zcela zdarma. Nyní tedy máte další možnost pro úpravu videí na profesionální úrovni, kterou využívá i Apple při nahrávání svých Keynote.

Blackmagic, australská společnost známá výrobou těch nejšpičkovějších fotoaparátů, nyní vydala aplikaci pro Android s názvem Blackmagic Camera. Ta nabízí podrobné manuální ovládání, úrovně zvuku, aktuální stav a parametry záznamu, snímkovou frekvenci, histogram, citlivost, úhel závěrky, odstín nebo vyvážení bílé.

Aplikace je dostupná pouze pro telefony Galaxy a Google Pixel, což vypovídá o popularitě a kvalitě fotoaparátů u smartphonů Samsungu. Stáhnout si ji můžete z Obchodu Play.

Společnost také tvrdí, že aplikace nabízí „stejný filmový vzhled jako hollywoodské celovečerní filmy“ a známé ovládací prvky. Uživatelé mohou nahraná videa okamžitě sdílet s koloristy kdekoli na světě pomocí služby Blackmagic Cloud. Uživatelům aplikace také nabízí větší flexibilitu tím, že nabízí nahrávání videí s poměrem stran 16:9 při držení telefonu na výšku.

A aby toho nebylo málo, aplikace kromě toho všeho nabízí i manuální výběr objektivu, funkci Focus peaking, barevný prostor Dolby Vision, možnost synchronizovat videosoubory do projektu vytvořeném v aplikaci DaVinci Resolve nebo pokročilé nástroje pro spolupráci při úpravách videa, včetně chatu, správy médií a automatické synchronizace.

Dnes nejčtenější

.