Zavřít reklamu

Ultrazvukový generátor šumu Tower-A má důmyslnou konstrukci, elegantní design a jednoduché ovládání bez vypínačů a ovládacích tlačítek. Zabezpečí prostor do velikosti až 40 metrů krychlových po dobu až 3 hodin bez nabíjení. Toto vysoce profesionální zařízení patří mezi nejlepší generátory bílého šumu na trhu a účinně ruší práci většiny na trhu dostupných odposlechů s vestavěnými nebo bezdrátovými mikrofony. Blokuje i nahrávací mikrofony běžných zařízení, jako jsou mobilní telefony, včetně mobilů IPhone, digitální diktafony a záznamníky, mikrofony u obrazových záznamových zařízení a také skryté mikrofony u špionážních zařízení.

„Generátor bílého šumu Tower-A z nabídky internetového obchodu Spyshop24 efektivně zabraňuje nechtěným únikům důležitých a diskrétních firemních informací během rozhovorů. Většina běžných produktů současné mobilní techniky má funkci záznamníku a pořídit tajně zvukový záznam je snadné,“ komentuje Přemysl Lezianka, technický poradce SpyShop24.cz, a dodává: „Ultrazvukový generátor bílého šumu Tower-A si poradí s běžnými mikrofony v mobilních zařízeních, ale také eliminuje funkci skrytých mikrofonů u špionážních a jiných zařízení pořizujících zvukový záznam nebo zajišťující jeho přenos.“

Ultrazvukový generátor šumu Tower-A odolá většině profesionálních zařízení, která by se snažila toto zařízení a jeho funkce rušit. Ovládání je jednoduché a bezpečné. Spolu s generátorem se dodává klíč k ovládání. Tower-A nemá externí ovládací tlačítka, je proto nemožné jej během činnosti nepozorovaně vypnout.

Internetový obchod SpyShop24 nabízí i verzi generátoru bílého šumu ukrytého v podnikatelském kufříku. Toto řešení má obchodní název Case Ultra-05.

Technická omezení generátoru bílého šumu

Ultrazvuková technologie použitá pro zahlušení mikrofonů má určitá fyzikální omezení. Efektivita záleží na charakteru a typu mikrofonu, který je třeba eliminovat. Účinný dosah zahlušení může kolísat. Ultrazvuk se odráží od povrchu, není ale schopen proniknout většinou materiálů do velké hloubky, proto se doporučuje použít zařízení v odpovídajícím počtu a v efektivním rozmístění v dané místnosti. Zařízení nezaručuje 100% účinnost, ale převyšuje běžná konkurenční řešení.

Cena a dostupnost

Ultrazvukový generátor bílého šumu Tower-A dodává na český trh internetový obchod Spyshop24.cz. Aktuální cena je 156 900 Kč včetně DPH.

Více informací se dozvíte zde

Dnes nejčtenější

.