Zavřít reklamu

Nadstavba One UI 6.1.1 zlepší zážitek z venkovního focení telefonem Galaxy S24 Ultra. Známý leaker Ice Universe tvrdí, že Samsung v rámci ní vyřeší problém s přeexponováním snímků. Ten se vyskytuje při pořizování fotek jasnějších předmětů (např. květin) ve slunečním světle.

Samsung by měl představit One UI 6.1.1 10. července v Paříži, přičemž nový software bude podle všeho debutovat v nových skládacích smartphonech Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6. Korejský obr by mohl začít zavádět nové funkce a vylepšení pro vybrané starší modely v srpnu.

Očekává se, že příští verze One UI optimalizuje výkon fotoaparátu řady Galaxy S24. Uživatelé dosáhnou lepších výsledků, pokud bude problém s přeexponováním vyřešen. Tento problém se projevuje extrémním jasem v určitých oblastech, takže snímek je při zachycení nepřirozeně jasný.

Kromě vylepšení fotoaparátu má One UI 6.1.1 přinést řadu nových funkcí umělé inteligence. Samsung se nedávno ústy svého moderátora nechal slyšet, že aktualizace s One UI 6.1.1 bude obsahově srovnatelná s One UI 6.1. Vzhledem k její „hutnosti“ by korejský gigant mohl zpozdit vydávání nadstavby One UI 7.0, vycházející z Androidu 15.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.