Zavřít reklamu

Doba letních dovolených je vlastně už tady, a mnozí z nás je jistě budou trávit u moře. Které aplikace na vašich Garmin hodinkách u moře rozhodně oceníte?

Tides

Chcete mít dokonalý přehled o vlnách? Pomůže vám aplikace Tides. Stáhněte si aktuální údaje o přílivu pomocí telefonu. Po stažení máte k dispozici data na 7 dní i v offline režimu, takže během vodních aktivit můžete nechat telefon v bezpečí. Aplikace automaticky používá vaši polohu GPS. Stisknutím tlačítka START můžete zadat souřadnice jiné lokality nebo si vybrat z nedávno použitých poloh. Použijte tlačítka nahoru/dolů pro změnu data.

Stažení v Connect IQ

TidalFlow

TidalFlow nabízí jednoduchou vizualizaci přílivu pro aktuální den, a to s ohledem na východ slunce, svítání, denní dobu, západ slunce, soumrak a noc. Díky tomu je skvělou pomůckou pro plánování aktivit u vody a v jejím okolí.

Stažení v Connect IQ

Tide Graph

Tento widget zobrazuje informace o výšce hladiny vody z vybrané přílivové stanice NOAA (Národní úřad pro oceánografický a atmosférický výzkum). NOAA poskytuje data pro Severní Ameriku, Karibik a Tichý oceán. Pro data o přílivu není potřeba žádný API klíč. Na rozdíl od mnoha podobných aplikací, které byly z různých důvodů pozastaveny nebo již nejsou podporovány, je tato aplikace plně funkční.

ed76e504-4d3c-445a-b245-d187bc616da6

Stažení v Connect IQ

Yachting Chrono

Yachting Chrono je speciální verze oblíbeného ciferníku Aerospace+H určená pro jachtaře. Tato variace, nově navržená pro chytré hodinky Garmin, nabízí mnoho skvělých funkcí a možností zobrazení, a přitom si zachovává čistý a přehledný design. Ať už se chystáte na závod, setkání s přáteli nebo jen na rekreační plavbu, s tímto ciferníkem budete mít vše potřebné na dosah ruky a budete se cítit připraveni na cokoliv.

Stažení v Connect IQ

Clean Weather

Clean Weather je elegantní ciferník pro vaše chytré hodinky Garmin, který vám na displeji přehledně zobrazí aktuální počasí, krásné hodiny a spoustu dalších informací. V pravém horním rohu se zobrazuje aktuální počasí nebo text, který si sami nastavíte. Můžete si zobrazit celkem 5 až 9 dalších informací dle vlastního výběru. Pro zobrazení počasí potřebujete mít zapnutý GPS a Bluetooth.

Stažení v Connect IQ

 

Dnes nejčtenější

.