Zavřít reklamu

Samsung má v červenci ukázat své nové hodinkové portfolio, které ponese označení 7. Tedy ne ale celé. Galaxy Watch7 budou základní model, který bude dostupný ve dvou velikostech pouzdra. Dosud se ale spekulovalo o tom, jestli je doprovodí ještě Galaxy Watch7 Ultra nebo jen Galaxy Watch Ultra. Jak to bude teď prozradila sama společnost. 

Webové stránky Samsungu pro kanadský trh totiž označení propráskly samy. Jak můžete vidět na obrázku níže, webová stránka zmiňuje jen název Galaxy Watch Ultra, a to bez označení generace. Název doplňuje ještě velikost pouzdra a konektivita. Velikost hodinek tedy bude stejná, jako u Galaxy Watch6 Classic, jen bude pouzdro jistě titanové namísto vyrobené z oceli. Stránka už žádné další informace neposkytuje. 

Nicméně díky předchozím únikům víme, že Galaxy Watch Ultra budou obsahovat 3nm 5jádrový procesor Exynos, 32GB integrované úložiště a 590mAh baterii. Chytré hodinky také budou disponovat odolností 10 ATM a budou mít poněkud nezvykle hned tři fyzická tlačítka. Cenovka ale nepotěší, protože se má pohybovat kolem 700 dolarů. V celé řadě Galaxy Watch7 a Galaxy Watch ultra má pak jako v prvních hodinkách Samsungu jet systém Wear OS 5 s nadstavbou One UI 6 Watch. Téměř jistotou pak je, že se dočkáme 10. července. 

Galaxy Watch FE koupíte zde

Dnes nejčtenější

.