Zavřít reklamu

Společnost Samsung opět nabízí výhodnou koupi prémiových smartphonů a tabletů a možnost odkoupit staré modely s atraktivním bonusem. Svým stávajícím i novým zákazníkům nabízí možnost zhodnotit starší zařízení a vyměnit je za nejnovější technologie s umělou inteligencí, které jsou díky výkupní akci dostupnější a levnější.

Mít telefon s umělou inteligencí, který můžete mít všude s sebou, je zážitek. Díky převratným funkcím pomůže v nouzi, vyhledá nemožné, pomůže s překladem nebo výrazně vylepší fotografie a videa. Zákazníci si můžou Galaxy AI vyzkoušet i na starších zařízeních (Android a iOS), než se rozhodnou pro nejnovější smartphone Samsung. Stačí, aby si stáhli aplikaci Try Galaxy a vyzkoušeli nejnovější funkce řady Galaxy S24 a simulaci uživatelského rozhraní One UI 6.1. Krátká demonstrační videa jim ukážou, co všechno pokročilá AI umí, například funkce simultánní překlad, poznámkový asistent, textový asistent psaní a chatování, funkci Circle to Search od společnosti Google, generativní úpravy a další funkce.

Zájemci o nejnovější skládací telefony ocení videoprezentace Galaxy Z Flip5 a Z Fold5. V systému iOS je dokonce možné vyzkoušet si, jaké to je držet Z Fold5 v ruce – potřebujete k tomu 2 telefony, které dáte vedle sebe, abyste simulovali velikost vnitřního displeje nejstylovější skládačky společnosti Samsung. Stačí naskenovat QR kód a užít si novou éru umělé inteligence Galaxy.

Atraktivní bonusy

Koupě některého z prémiových smartphonů řady Galaxy S24 či nového tabletu řady Galaxy Tab S9 se nyní opravdu vyplatí. Stačí prodat starý telefon, tablet, nebo dokonce chytré hodinky jakékoli značky a získat atraktivní bonus k výkupu. Bonus můžete získat okamžitě při nákupu nového zařízení ve značkových prodejnách Samsung a prodejnách MobilPohotovost nebo po nákupu u jiných prodejců, stačí nový telefon nebo tablet zaregistrovat do kampaně na www.novysamsung.cz

Kupte nejlepší telefon s umělou inteligencí Samsung Galaxy S24, S24+ nebo špičkový Galaxy S24 Ultra do 30. června 2024 a získejte bonus 3 000 Kč. Do 30. června 2024 získáte také nový tablet Galaxy Tab S9, S9+ nebo Tab S9 Ultra s bonusem až 4 000 Kč.  Cesta k modernímu telefonu nebo tabletu Samsung s pokročilou umělou inteligencí Galaxy AI je opravdu jednoduchá. Více informací naleznete na https://www.novysamsung.cz/.

Postup pro odkup starého zařízení Samsung a uplatnění nároku na bonus

1. Kupte nový telefon řady Galaxy S24 nebo tablet řady Galaxy Tab S9 do 30.6.2024
2. Vytvořte si registraci do kampaně na odkup starého zařízení na www.novysamsung.cz do 30. 6. 2024
3. Dokončete výkup svého starého zařízení. Zákazník může starý telefon nebo tablet poslat bezplatně kurýrem nebo využít jedno z mnoha podacích míst.
4. Výkupní částka za staré zařízení bude vyplacena po dokončení kontroly starého modelu. Bonus bude vyplacen po potvrzení Bonusu zákazníkem v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody v nově zakoupeném zařízení. Variabilní výkupní ceny a bonusy a jejich seznam naleznete zde.
5. Pokud se zákazník rozhodne pro nákup ve značkové prodejně Samsung nebo v prodejnách MobilPohotovst, vykoupí mu staré zařízení včetně bonusu na místě v okamžiku nákupu bez nutnosti registrace a čekání.
Úplný seznam značkových prodejen Samsung naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.