Zavřít reklamu

V dnešní době používá PDF soubory stále více lidí. Jedná se o populární formát, který umožňuje snadné sdílení a ukládání dokumentů. Existuje mnoho bezplatných programů pro otevírání a úpravu souborů PDF, ale stojí za to investovat do placeného softwaru? V tomto článku se podíváme na výhody používání univerzálního PDF programu SwifDoo PDF pro Windows.

Větší funkčnost

První výhodou takového PDF programu je jeho větší funkčnost. Bezplatné programy často nabízejí základní funkce, jako je otevírání a tisk souborů PDF. SwifDoo PDF však nabízí další funkce, jako je úprava textu, přidávání komentářů nebo dokonce vytváření interaktivních formulářů. Díky tomu může uživatel pracovat na PDF dokumentech efektivněji.

Flexibilita při práci se soubory

Další výhodou PDF programu je obvykle lepší kvalita manipulace se soubory. Bezplatné programy mohou mít omezení v manipulaci s pokročilými prvky v souborech PDF, jako jsou multimediální soubory nebo pokročilé grafické efekty. Program SwifDoo PDF obecně nabízí lepší podporu těchto funkcí, což může být důležité pro lidi, kteří pracují na pokročilejších projektech.

Lepší ochrana dat

Dodatečným argumentem pro používání pokročilých PDF programů je obvykle lepší ochrana dat. Bezplatné programy nemusí nabízet funkce, jako je šifrování souborů nebo omezení přístupu k dokumentům. Placené programy jsou často vybaveny pokročilými možnostmi zabezpečení, které uživatelům umožňují chránit jejich data před neoprávněným přístupem.

Technická podpora

Stojí také za zmínku, že pokročilé PDF programy často nabízejí lepší technickou podporu. Bezplatné programy tuto pomoc nemusí poskytovat, což může být problematické, pokud narazíte na potíže při práci se soubory PDF. Placené programy obvykle nabízejí rychlejší a komplexnější podporu, která může být důležitá pro lidi, kteří potřebují technickou pomoc.

SwifDOO 1

SwifDoo – pokročilý program pro práci s PDF

Existuje obrovský trh s editory PDF a různé skupiny uživatelů, kteří neustále hledají specifické funkce. Pokud však patříte mezi seriózní uživatele, kteří potřebují mnoho pokročilých funkcí, je SwifDoo PDF for Windows v současné době jednou z nejlepších voleb.

Proč se vyplatí tento typ programů používat?

 • Snadná úprava obsahu: Programy pro úpravu PDF umožňují rychlou a přesnou úpravu textu, což je velmi užitečné, když potřebujete provést změny v existujících dokumentech. Nemusíte je tisknout ani skenovat – můžete opravovat překlepy, aktualizovat údaje a provádět další změny v textu, aniž byste ztratili kvalitu dokumentu.
 • Přidávání grafiky: Často se stává, že chceme do souborů PDF přidat grafiku, fotografie nebo ilustrace. Pomocí programů pro úpravu PDF můžete snadno vkládat a uspořádávat obrázky, čímž zlepšíte vizuální přitažlivost svých dokumentů.
 • Změna velikosti stránek: Někdy mají soubory PDF nevhodnou velikost stránek nebo rozvržení, které je třeba upravit podle konkrétních požadavků. Programy pro úpravu PDF umožňují bez námahy měnit velikost stránek PDF, upravovat okraje a transformovat rozvržení tak, aby dokonale vyhovovalo vašim potřebám.
 • Převod do jiných formátů: Často potřebujeme převést soubory PDF do jiných formátů, jako je Word, Excel, PowerPoint nebo obrázky. Díky specializovaným programům můžeme rychle a efektivně převádět bez ztráty kvality. Ušetříme tak spoustu času a usnadníme si práci, když chceme obsah souboru PDF použít v jiném formátu.
 • Přidávání poznámek a podepisování dokumentů: Programy pro úpravu PDF umožňují vkládat anotace, komentáře, záložky a elektronické podpisy. Jsou to ideální nástroje pro lidi pracující na týmových dokumentech, které umožňují snadno sledovat změny, spolupracovat a podepisovat dokumenty bez nutnosti tisku a skenování.
 • Zabezpečte své dokumenty: Programy pro úpravu a převod souborů PDF umožňují také zabezpečení dokumentů, například přidání hesel, omezení přístupu, šifrování souborů a mnoho dalších funkcí, které vám pomohou chránit důvěrné informace a zachovat soukromí.
 • Zlepšení kvality a estetiky dokumentů: Software pro úpravu PDF umožňuje zlepšit vzhled dokumentů. Můžete přizpůsobit písma, barvy, rozvržení stránek a další prvky a vytvořit tak profesionální a atraktivní dokumenty.
 • Efektivita a úspora času: Používání programů pro úpravu a převod souborů PDF vám může ušetřit čas a zvýšit efektivitu práce. Veškeré úpravy a konverze lze snadno provádět na počítači, což šetří váš čas, energii a zdroje.

Největší výhody editoru SwifDoo PDF

Intuitivní rozhraní

Uživatelské rozhraní editoru SwifDoo PDF se snadno používá a je velmi intuitivní. Pomocí jednoduchého, ale intuitivního rozhraní můžete snadno přidávat text, obrázky, pozadí a další grafické prvky.

Možnosti úprav

Stolní program SwifDoo PDF nabízí mnoho možností úprav PDF, například změnu písma, velikosti a barvy textu, přidávání tvarů, čar a mřížek, dostupné fotografické filtry a mnoho dalšího, což vám umožní vytvořit atraktivní vzhled vašich knih PDF.

SwifDoo Editing

Převod do více formátů

Jakmile vytvoříte PDF soubor v aplikaci SwifDoo PDF, můžete jej exportovat do různých formátů, jako je Word, Excel, PPT, DWG, JPG, PNG, HTML a další, takže jej můžete snadno přizpůsobit svým různým potřebám.

SwifDoo Convert

Kompatibilita

SwifDoo kompatibilita

Primárně je desktopový program SwifDoo PDF určen především pro platformy Windows. Je dobře kompatibilní s téměř všemi verzemi systému Windows. Vývojář stojící za programem SwifDoo PDF nabízí online verzi známou jako SwifDoo PDF Online s řadou funkcí PDF. Na webové stránce vyberte konkrétní značku, například DWG do PDF, a poté procházejte nebo přetáhněte soubor, který chcete převést. Stáhněte a uložte soubor, pak ze souboru DWG uložíte soubor PDF.

Nabízí také dvě mobilní aplikace kompatibilní se zařízeními se systémy Android a iOS.

Vylepšete si práci s PDF pomocí doplňků

SwifPDF doplnky

Vylepšení programu SwifDoo PDF se neomezují pouze na interní procesy základních funkcí PDF. V zájmu dosažení konkurenční výhody tým koordinuje doplňky, jako je překlad dokumentů a nejnovější integrace umělé inteligence.

Připravené šablony

Webové stránky SwifDoo PDF nabízejí mnoho hotových šablon přání pro tvorbu PDF, které lze snadno přizpůsobit vašim potřebám. Můžete si vybrat z různých charakteristik, například pro podnikání, vzdělávání, rodiny a mnoho dalších.

Plány a ceny

K dispozici je 7denní zkušební verze zdarma s mnoha schopnými funkcemi. Nástroj je nabízen s různými cenovými plány, které by měly vyhovovat potřebám většiny uživatelů. Můžete si předplatit verzi Standard nebo SwifDoo PDF Premium, přičemž první z nich stojí přibližně 20 USD měsíčně v závislosti na typu předplatného a můžete si jej předplatit na celý rok(placený jednou splátkou), nabízí také trvalé plány, které podporují doživotní bezplatné aktualizace.

SwifDoo – pro koho?

Řešení SwifDoo PDF pro konverzi jsou velmi užitečná pro různé profesní skupiny a odvětví. Zde je několik příkladů, kde vám konvertor PDF může výrazně usnadnit každodenní úkoly:

 • Pro studenty a učitele: Studenti mohou využít editační program SwifDoo PDF ke zvýrazňování a přidávání poznámek do výukových materiálů. Učitelé zase mohou vytvářet interaktivní prezentace, cvičení a kvízy, které lze sdílet jako soubory PDF.
 • Pro profesionály s široce pojatým podnikáním: V dnešním světě podnikání se soubory PDF běžně používají k vytváření zpráv, nabídek, příruček a smluv. SwifDoo umožňuje tyto dokumenty přizpůsobit individuálním potřebám, přidat firemní loga nebo podpisy a chránit je proti neoprávněnému přístupu.
 • Pro redaktory a vydavatele: V oblasti vydavatelství vám SwifDoo PDF umožňuje provádět korektury, opravovat chyby a provádět změny v rozvržení a formátování stránek. Můžete také snadno převádět soubory PDF do formátů vhodných pro publikování online nebo v tisku.
 • Pro grafiky: Program pro úpravu PDF nabízí pokročilé nástroje pro manipulaci s obrázky, uspořádání grafiky, vytváření speciálních efektů a dalších vizuálních prvků. Je to ideální nástroj pro designéry, kteří chtějí vytvářet atraktivní portfolia, brožury, letáky nebo reklamní materiály.
 • Pro právníky a podnikatele: V právním sektoru se soubory PDF hojně používají k vytváření smluv, právních dokumentů a dalších důležitých materiálů. Programy pro úpravu a konverzi souborů PDF umožňují vkládání poznámek, elektronické podepisování, šifrování dokumentů a další funkce, které pomáhají zachovat důvěrnost a dodržování právních předpisů.

Závěr

SwifDoo PDF nabízí nespočet možností, které zefektivní vaši práci, zvýší kvalitu dokumentů a ušetří čas i zdroje. Investice do programů pro úpravu a konverzi souborů PDF je rozhodnutí, které vám přinese mnoho výhod. Nejenže ušetříte čas a zvýšíte efektivitu práce, ale také zlepšíte kvalitu a estetiku dokumentů, čímž zvýšíte jejich hodnotu a posunete profesionalitu na vyšší úroveň. Bez ohledu na odvětví, ve kterém působíte, se tyto programy stanou neocenitelným nástrojem při vaší každodenní práci. Ať už pracujete v kanceláři, studujete na škole nebo provozujete vlastní firmu, tyto nástroje pro vás budou neocenitelné. Investice do těchto programů je krokem k efektivnější a profesionálnější práci.

Dnes nejčtenější

.