Zavřít reklamu

Samsung už pustil do světa betu systému One UI 6 Watch, kter’ý má jako první běžet v Galaxy Watch7. I když ono „do světa“ není úplně na místě, protože ji mohou testovat jen domácí jihokorejští uživatelé a ti v USA. Nicméně podle nich trpí mnoha problémy. 

Uživatelé aktuálních Galaxy Watch, pro které bude systém One UI 6 Watch také dostupný formou aktualizace, hlásí problémy s několika funkcemi hodinek, jako je domovská obrazovka, Samsung Health, přílišné vybíjení baterie a problémy s ovládáním médií. Minimálně vybíjením baterie ale trpí prakticky všechny bety. Navíc to neznamená, že se musí beta do vydání Galaxy Watch7 odladit, tyto hodinky už mají ostrou verzi jejich systému připravenou, zde jde především o jeho optimalizaci pro starší zařízení. 

Beta One UI 6 Watch známé problémy 

  • Problém s domovskou obrazovkou: Uživatelé hlásí, že se na hlavní obrazovce hodinek nezobrazují kroky a kalorie, spraví se to až se změnou ciferníku. 
  • Samsung Health: Několik okamžiků po otevření aplikace ta vždy spadne. Doporučením je vymazání mezipaměti. 
  • Problém s vybíjením baterie: Uživatelé s beta verzí systému uvádějí, že se jim snížila výdrž baterie oproti předchozímu systému hodinek o 20 a 30 %. 
  • Zprávy Googlu: Někteří testeři hlásí, že se jim aplikace Zprávy Google ani neotevře, jiným naopak padá.  

Vzhledem k tomu, že se jedná o beta verzi systému, je samozřejmé, že má software spoustu chyb. Ostatně smysl bety je je najít a opravit. Dokládá to ale také, že byste nikdy neměli betu jakéhokoli systému instalovat na své primární zařízení. Samsung představí Galaxy Watch7 pravděpodobně už 10. července. Spolu s nimi by měly přijít u Galaxy Watch Ultra. Systém One UI 6 Watch by však měly dostat všechny chytré hodinky Samsungu od Galaxy Watch4.

Nové Galaxy Watch FE koupíte zde

Dnes nejčtenější

.