Zavřít reklamu

Samsung by měl na své příští akci Galaxy Unpacked, která se bude podle všeho konat již za několik málo týdnů, představit také nové skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6. V těch by měla debutovat nadstavba One UI 6.1.1. Již nyní však korejský gigant začal své aplikace aktualizovat o její podporu.

Jako první dostal podporu One UI 6.1.1 populární modul Good Locku Theme Park. Jeho nová verze 1.1.0.14, která je nyní dostupná v obchodě Galaxy a má velikost něco přes 22 MB, kromě toho přináší opravy některých chyb, lepší stabilitu a vylepšenou barvu rychlého panelu.

Samsung pravděpodobně aktualizuje Good Lock a řadu jeho modulů o nové funkce, které využívají One UI 6.1.1. Jednou z těchto funkcí bude podle všeho možnost vertikálního posunu v šuplíku aplikací.

Jinak se očekává, že One UI 6.1.1 přinese některé nové funkce Galaxy AI spolu s mnoha drobnými změnami. Příští verze nadstavby One UI však nedorazí na všechna zařízení Galaxy – pouze na starší ohebné telefony, tablety a vybrané vlajkové smartphony, přičemž debutovat by měla v nových skládačkách Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6.

Dnes nejčtenější

.