Zavřít reklamu

Už za několik týdnů odstartují letní olympijské hry v Paříži. A jak určitě víte, Samsung je jedním z jejích tradičních partnerů. Nyní korejský gigant oznámil, že bude vysílat unikátní zahajovací ceremoniál olympiády pomocí stovek telefonů Galaxy S24 Ultra.

Vůbec poprvé v historii bude Mezinárodní olympijský výbor pořádat zahajovací ceremoniál her mimo stadion. Všichni sportovci budou plout po řece Seině na člunech určených pro každý zúčastněný stát a Samsung na tyto lodě nainstaluje více než 200 kusů Galaxy S24 Ultra, aby pořídil vysoce kvalitní HDR záběry přehlídky a mohl je streamovat fanouškům po celém světě.

Stream bude využívat výhod francouzské „první samostatné sítě 5G“. Orange, oficiální síťový poskytovatel her, postaví za tímto účelem podél Seiny 12 základnových stanic 5G. Samsung kromě toho uvedl, že bude také streamovat plachtařské soutěže v Marseille pomocí stejné sítě a Galaxy S24 Ultra, kdy telefon bude nainstalovaný na každé soutěžní lodi.

Připomeňme, že letní olympijské hry v Paříži se budou konat od 26. července do 11. srpna. Ještě předtím proběhne akce Galaxy Unpacked, na které Samsung podle všeho představí řadu novinek, včetně nových skládaček Galaxy Z Fold6 a Z Flip6, hodinkové řady Galaxy Watch7 a sluchátek Galaxy Buds3 a Buds3 Pro. A proč může Apple Samsungu závidět? Jednoduše proto, že olympiáda patří mezi nejsledovanější události na světě a Samsungu se zde tak dostane značné pozornosti. Je nicméně pravda, že Apple má poněkud rozdílnou strategii marketingu.

Samsungy řady Galaxy S24 s Galaxy AI koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.