Zavřít reklamu

Už se blíží letní dny plné slunce, zábavy a dobrodružství. Ostatně léto začíná už 20. června. Ať už se chystáte na dovolenou k moři nebo na výlet do hor, s těmito aplikacemi pro váš Samsung budete připraveni na cokoli! V tomto článku vám představíme tipy na aplikace, které vám zpříjemní léto a usnadní život pod širým nebem.

Mapy.cz

Ať už jedete kamkoli, s navigací Mapy.cz se nikdy neztratíte. Aplikace vám ukáže cestu i v offline režimu, takže se nemusíte bát výpadků signálu. Díky aktuálním dopravním informacím se vyhnete zácpám a uzavírkám a ušetříte čas i peníze za benzín. Navíc vás aplikace upozorní na povolenou rychlost a pomůže vám tak dodržovat předpisy. Na dovolené zase můžete Mapy.cz využít k plánování a vyhledávání pěších i cyklistických tras nebo pro zjišťování tipů na výlety.

Stažení v Google Play

Záchranka

V nouzi je každá sekunda drahá. S mobilní aplikací Záchranka máte jistotu, že v případě potřeby rychle a snadno přivoláte pomoc. Aplikace vás spojí s Zdravotnickou záchrannou službou i Horskou službou a automaticky odešle vaši přesnou polohu a další důležité informace, které záchranářům usnadní a urychlí váš záchranný zásah.

Stažení v Google Play

In-Počasí

Užijte si letní dovolenou bez nepříjemných překvapení s aplikací In-Počasí! Ať už se chystáte na pláž, do hor nebo na výlet do města, In-Počasí vám vždycky spolehlivě sdělí, co vás čeká. In-Počasí se pyšní intuitivním uživatelským rozhraním, ve kterém se snadno zorientujete. Rychle a jednoduše si tak zjistíte aktuální teplotu, vlhkost, sílu větru a další důležité parametry počasí.

Stažení v Google Play

Relive

Plánujete o dovolené běhat, jezdit na kole nebo chodit na túry? Nechte si díky aplikaci Relive zobrazit absolvované trasy v krásném 3D videu. Milujete běh, cyklistiku, turistiku nebo jiné outdoorové aktivity? Pak si zamilujete Relive, aplikaci, která vám pomůže sdílet vaše dobrodružství s přáteli a rodinou. Ať už jste zkušený sportovec nebo teprve začínáte, Relive vám pomůže zachytit a oživit vaše zážitky zvenčí.

Stažení v Google Play

PackPoint Travel Packing List

I ostřílení cestovatelé se občas potýkají s dilematem, co si s sebou vzít na cesty. S touto chytrou aplikací už ale balení nikdy nebude stres! Aplikace vám pomůže sestavit perfektní seznam věcí na základě vaší destinace, délky pobytu, plánovaných aktivit a dalších faktorů. Díky tomu si vezmete jen to nejnutnější a vyhnete se zbytečnému tažení těžkých zavazadel.

Stažení v Google Play

 

Dnes nejčtenější

.