Zavřít reklamu

My Passwords Manager

Frustruje vás hledání zapomenutých hesel? S My Password Manager pro Galaxy Watch máte přihlašovací údaje a citlivé informace v bezpečí a na dosah ruky. Vytvořte si silné hlavní heslo a ukládejte všechna svá hesla, přihlašovací jména a další důležité informace do šifrované databáze aplikace. Mějte bezpečný přístup ke všem svým heslům přímo ze svých Galaxy Watch. Aplikace nemá přístup k internetu a používá šifrování na nejvyšší úrovni pro zajištění maximální ochrany vašich dat. S My Password Manager už nikdy nezapomenete heslo! Stáhněte si aplikaci ještě dnes a užijte si bezstarostné používání hesel.

Stažení v Google Play

To-Do List – Schedule Planner

To-Do List vám pomůže snadno a efektivně organizovat váš čas a plnit úkoly. Vytvářejte seznamy úkolů, nastavujte si připomenutí s alarmy, kategorizujte úkoly a sledujte svůj pokrok. Aplikace je ideální pro plánování práce, studií, koníčků, cestování i osobního života. Synchronizujte své seznamy úkolů do cloudu a mějte k nim přístup z jakéhokoli zařízení. Stáhněte si To-Do List a užijte si organizovanější a produktivnější život

Stažení v Google Play

Informer

nformer je aplikace, která dělá vaše chytré hodinky Wear OS ještě chytřejšími. Umožňuje vám prohlížet historii oznámení, zmeškané hovory a obrázky WhatsApp, odpovídat na zprávy hlasem nebo předdefinovanými frázemi a nastavovat si různé zvuky pro aplikace a hovory.

Stažení v Google Play

Multi Calculator

Hledáte šikovnou kalkulačku pro chytré hodinky Wear OS? Multi Calculator je tu pro vás! Nabízí širokou škálu funkcí pro snadné a rychlé zvládnutí každodenních výpočtů, finančních operací a převodů. Kromě standardní kalkulačky s pamětí historie a závorkami naleznete v aplikaci také převodník měn s aktuálními kurzy a možností offline režimu. Kalkulačka úroků vám pomůže s výpočtem spoření na splátky, pravidelného spoření, jednoduchého a složeného úroku. Sledujte výročí s fotkami a zobrazujte je v počtu dní nebo jako datum D. Vypočítejte slevovou cenu a % slevy s možností zadat další slevy. Kalkulačka půjček podporuje různé typy splátek a umožňuje vypočítat jakýkoli typ půjčky.

Stažení v Google Play

Find My Parked Car

Už vás někdy trápilo, že si nepamatujete, kde jste zaparkovali auto? Aplikace Najděte moje zaparkované auto vám pomůže tento problém vyřešit. Umožňuje vám uložit si přesnou polohu parkovacího místa a později ji snadno najít. Po zaparkování auta stačí stisknout tlačítko v aplikaci. Vaše poloha bude automaticky uložena a zobrazena na mapě.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.