Zavřít reklamu

Už jen do pondělí máte šanci v Mega výprodeji Alzy zakoupit stovky produktů značky Samsung zlevněné až od 30 %. Jen v kategorii mobilních telefonů, hodinek a tabletů najdete ve slevě 208 Samsung produktů, další báječné slevy vás čekají například v sekci spotřebičů. Pojďme se společně podívat na výběr toho nejlepšího, co Mega výprodej nabízí.

65″ Samsung TV QE65Q0C

65″ televize Samsung se může pochlubit funkcemi, jako je Smart QLED, podpora 4K Ultra HD, Wi-Fi, Bluetooth nebo třeba přehrávání 360° videa. Samozřejmostí je možnost propojení s mobilním zařízením, podpora Dolby Digital Plus nebo třeba hlasové ovládání.

Televizor Samsung zakoupíte za 17 990 korun zde.

Samsung Galaxy Watch5 Pro

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5 Pro nabízí spoustu funkcí pro zdraví a fitness. Jsou opatřené AMOLED displejem, nabízí možnost sledování spánku, měření tepu, krevního tlaku, kyslíku v krvi, EKG a dalších funkcí, jsou vodotěsné do 50 metrů a baterie nabízí na jedno nabití až 80 hodin provozu.

Hodinky Galaxy Watch5 Pro zakoupíte za 6 999 korun zde.

Samsung USB-C Flash disk

Přenosný USB-C flash disk Samsung pojme vše, co je pro vás důležité, a udrží vaše data v bezpečí i na cestách. Je opatřený poutkem na klíče, nabízí rychlost zápisu až 110 MB/s a rychlost čtení až 400 MB/s.

USB-C flash disk Samsung zakoupíte za 779 korun zde.

Lednička Samsung Bespoke

Chladnička Samsung BeSpoke je vybavená spodním mrazákem a její objem činí 276 l. Objem mrazáku je 114 l, lednička nabízí funkci total No Frost a je opatřená displeje a LED osvětlením. Jedná se o chytrou chladničku se 4 poličkami a 3 přihrádkami v mrazáku, panty jsou umístěné vpravo.

Ledničku Samsung Bespoke zakoupíte za 14 990 korun zde.

Samsung Galaxy S22

Pokud netoužíte po nejnovějších vlajkových lodích od Samsungu, můžete si v Mega výprodeji pořídit výhodněji model Samsung Galaxy S22, který vám rovněž prokáže skvělou službu. Tento telefon je opatřen 6,1″ AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120Hz, operační pamětí 8GB a vnitřní pamětí 128GB. Baterie má kapacitu 3700 mAh a samozřejmostí je také odolnost třídy IP68.

Samsung Galaxy S22 zakoupíte za 10 990 korun zde.

Dnes nejčtenější

.